MAGAZİN HABERLERİ

Serhan Adalı paylaşımı gördü, mekanı bastı!

Serhan Adalı paylaşımı gördü, mekanı bastı!

Öykü Çelik önceki gece Etiler’deki bir mekanda Sinan Kosif’le samimi bir fotoğrafını paylaştı. Eski aşkının bu pozunu gören Serhan Adalı ise iddiaya göre mekanı bastı.

Takvim Gazetesi'nin özel haberine göre Adanalı işadamı Serhan Adalı, eski aşkı Öykü Çelik'in peşini bırakmamakta kararlı… Bir yıllık aşkları geçtiğimiz ay biten ikiliden Çelik, önceki akşam Sinan Kosif'le Fenix'te eğlendi. İlerleyen saatlerde Kosif'le samimiyeti ilerleten güzel oyuncu, iş adamıyla çektirdiği fotoğrafı instagram'da 'kalp' emojisi ekleyerek paylaşınca olanlar oldu.​GÜVENLİK İÇERİ ALMADI

Bunu gören Adalı ise Çelik'ten hesap sormak için soluğu Etiler'deki mekanda aldı. İddiaya göre aracından inip bir hışımla kapıya yönelen Adalı'nın mekena girmesine görevliler, "Özel parti var" diye izin vermedi.

Bunu duyan Öykü Çelik ise mekandan dışarı çıkıp eski aşkına Sinan Kosif'le arasında bir şey olmadığını söyledi.

GARİP İLİŞKİLER...

Serhan Adalı'nın oradan ayrılmasıyla mekana dönen oyuncu, paylaşımına Kosif'le 2014'te çektirdiği fotoğrafı ekleyip "Bugün de böyle dün de öyleydi. Son şövalyem canım" notu düştü. Ancak Sinan Kosif'in aynı kareyi paylaşıp İngilizce "Aşk" notu eklemesi akılları karıştırdı.

Aynı mekanda Kosif'in İspanyol sevgilisi Fiona Heris'in de olması ise "Bir garip ilişki yumağı" dedirtti!

Mekanı bastığı konuşulan Adalı'nın Öykü Çelik'le birlikte olduğu dönemde güzel oyuncuya şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Adalı, güzel oyuncuyla barışabilmek için Öykü Çelik'e bir at hediye etmiş ancak amacına ulaşamamıştı...
  • Bu Haberi