MAGAZİN HABERLERİ

Şeyma Subaşı'nın takipçilerinde rekor artış!

Şeyma Subaşı'nın takipçilerinde rekor artış!

Vatandaş, eleştiri yağmuruna tuttuğu Şeyma Şubaşı’nı takip etmeden duramadı. Acun Ilıcalı’dan boşanınca takipçi sayısı 100 bin artan Subaşı’nın beğenileri de rekor seviyede artış gösterdi!..

Takvim Gazetesi'nin haberine göre instagram fenomeni Şeyma Subaşı, Türk halkının sosyal medyadaki kafası karışık tavrını gözler önüne serdi. Subaşı, Acun Ilıcalı ile yaşadığı 9 yıllık aşkıyla yıllarca eleştirildi.

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncuyla geçtiğimiz yıl evlenerek yine gündem olmuştu. Milyonlar Subaşı'yı eleştirse de lüks ve renkli hayatını da merak etmeden duramadı. 26 Kasım'da Ilıcalı ile 14 aylık evliliğini bitiren Subaşı'nın boşanmadan 1 saat sonra takipçi sayısı 100 bin arttı.

Genç kadın, önceki gün de Miami'de sağ omzunun altındaki "Yapabileceğine inandı ve yaptı" yazılı dövmesiyle poz verdi. Çiçeği burnunda bekar Şeyma Subaşı'nın paylaştığı bu kare, bugüne kadarki fotoğrafları arasında rekor beğeni sayısına ulaştı. Bu da "Madem herkes Şeyma'yı eleştiriyor, bu beğenileri kim yapıyor?" dedirtti!Miami'de olan 28 yaşındaki Subaşı, sosyal medyada hakkında yapılan ihanet iddialarını ise ti'ye alıyor.
  • Bu Haberi