MAGAZİN HABERLERİ

Shia LaBeouf tutuklandı!

Shia LaBeouf tutuklandı!

‘Transformers’ serisindeki Sam Witwicky karakteriyle şöhreti yakalayan Shia LaBeouf, kamu düzenini bozma suçundan tutuklandı.

Vatan'da yer alan habere göre gerçekleştirdiği sanat performansları ve katıldığı eylemler ile gündemden düşmeyen 31 yaşındaki ünlü oyuncu Shia LaBeouf’un başı dertten kurtulmuyor.

‘Transformers’ serisindeki Sam Witwicky karakteriyle ünlenen ve ardından birçok yapımda rol alan oyuncu, önceki gece kamu içinde sarhoşluk, kamu düzenini bozma, polis memuruna engel olma suçlarıyla Georgia’da gözaltına alındı.

Chatham County Şerif ofisi, oyuncunun Savannah Emniyet Müdürlüğü tarafından bir otel lobisinde tutuklandığını ve 7 bin dolar kefalet ile serbest bırakıldığını açıkladı. Polis, LaBeouf’un bir müşteriden sigara istediğini ve reddedildiğinde de saldırgan bir davranış sergileyerek “Kadın ve çocukların önünde küfürlü, kaba bir dil kullandığını” söyledi.

Kendisine otelden ayrılması söylendiğinde ise reddedip bir polis memuruna karşı sert ve agresif davranışlarda bulunduğu belirtilen LaBeouf’un tutuklanmamak için yakınlardaki bir otele kaçmaya çalıştığı da açıklandı.
  • Bu Haberi