YAŞAM HABERLERİ

Uçak kazasında ölen nişanlısını koluna kazıttı

Uçak kazasında ölen nişanlısını koluna kazıttı

İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'deki bekarlığa veda partisinden İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düştü. Kazada 3'ü mürettebat 11 kişi yaşamını yitirdi. Bassam Houssami, kazada vefat eden nişanlısı Aslı İzmirli'yi yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi

Vatan'ın haberine göre Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami nikah masasına oturmaya hazırladığı nişanlısı Aslı İzmirli'nin acı haberiyle yıkıldı.Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.Numan Ceylan, Bassam Houssami'nin fotoğrafını Instagram'da paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Bugün size FEDAKAR, VEFAKAR, DERİN, ENGİN, ULVİ, YÜCE ve BÜYÜK bir AŞK hikayesi anlatacağım. SEVGİ; çok önemli özel, evrensel bir değerdir. İnsanı huzurlu, motive, memnun ve mutlu eder. Sevgi; her şeye duyulabilir. Canlı, cansız, dünyevi uhrevi, maddi, manevi, soyut veya somut bir sürü şeyi sevebilisiniz. İnsanı, hayvanı, toprağı, denizi, suyu, havayı, kadını, erkeği, aileyi, kediyi, köpeği, parayı, arabayı, lüksü, deliliği ve daha binlerce yazabileceğim elle tutulur veya tutulmaz sürüyle şeyi; SEVERSİNİZ, SEVEBİLİRSİNİZ. Arkadaş ve eş seçerken, önce 'sevebilir miyim' diye bakarsınız. Severseniz hayatınız güzelleşir. Evlilik; çok önemli toplumsal, sosyal ve tarihsel bir kurumdur. İnsanın tabiatına uygun olup olmadığının tartışılması bir yana, kimilerince önemsizken, insanların çoğu için önemlidir. O nedenle, eşiniz olacak insanın önce SEVGİLİ olması, aslında herkes için deneme, sınama, gözlemleme, özümseme, yargılama yani bir SINAV sürecidir. Sınav sonunda sevgiliniz, sözlünüz veya nişanlınız geçer not almışsa, evlenerek yeni bir başlangıça geçersiniz. Bu süreçte çoğunlukla olmasada AŞK, azda olsa vardır. AZDIR ÇÜNKÜ, HERKESE NASİP OLMAZ AŞK. ZORDUR, ZAHMETLİDİR, HESABI, KİTABI, TEDAVİSİ YOKTUR. Kimine göre deliliktir, kimine göre uğruna ölünecek bir TUTKU veya aklın durduğu bir DURAKTIR. Gözü kördür, mantığı, kuralı, sınavı yoktur AŞKIN... AŞK; pervassızca, cesurca, körü körüne, ANLATILAMADAN yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz SEVGİLİNİZİN, NİŞANLINIZIN sevgisini YÜREĞİNİZE HAPSEDİP, BAŞINI OMUZUNUZDA, YÜZÜNÜ KOLUNUZA NAKŞETTİĞİNİZ, YAŞAM BOYU TAŞIYACAĞINIZ NAKIŞTIR AŞK.

MEZARA ELLERİNİZLE KOYDUĞUNUZ SEVGİLİNİZİN BEDENİNDEN RUHUNU İÇİNİZE ÇEKEREK, GELECEK KAYGISI TAŞIMADAN BİR BÜTÜN OLMA HALİDİR AŞK. AŞK TILSIMDIR, YÜCEDİR, ULVİDİR. SONUNU DÜŞÜNMEDEN YAŞANAN, hiç bir kalıba sığmayan bir DUYGUDUR.. AŞK, BASSAM’ın ASLI’yı İÇSELLEŞTİRME HALİDİR. O yüzden AŞIKLAR ve AŞK ÖLMEZ, SONSUZA DEK YAŞANIR.. TIPKI ASLI’yla, BASSAM gibi."
  • Bu Haberi
Ünlü oyuncudan taciz suçlaması!
Öğün kaçırma diyabetten kaç!
Hande Ataizi: "Benim mesleğim oyunculuk"
Alzheimer beyne 25 yıl öncesinde yerleşiyor!
Arzu Sabancı'dan konuşulan paylaşım!
Ersun Yanal 6 eski öğrencisiyle tekrar buluşacak
1 yaşındaki bebeğin boğazına mandal yayı saplandı!
Engin Altan Düzyatan'dan aile pozu
İmdadına yetişen sağlıkçıların isimlerini bebeğine verdi
Sarah Jessica Parker, Demirtaş’ın kitabını okuyor
Kuyumculardan ziynet eşyası çalan şüpheli yakalandı
Aslıhan Karalar kar havasında paltosuz gezdi
FETÖ şüphelisi 4 eski polisten 3’ü tutuklandı
Torunlarından Hülya Koçyiğit'e doğum günü sürprizi
Malatya'da genç hemşire canına kıydı
'Verda' dizisinde büyük kriz!
Avrupalı liderlerden, Rusya ve İngiltere için kritik karar!
İşte Ankara'daki hızlı trenin çarpışma anı!
Hazal Kaya'nın şık tarzı
Matematik öğretmeninin kahreden ölümü
Özge Özberk 4 yıl sonra tiyatro sahnesinde
Akit yazarı Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı hedef aldı!
Büşra Develi gözlükleriyle dikkat çekti
Asansör boşluğuna düşen bekçi feci şekilde can verdi
Işıl Reçber müstehcen paylaşımlar yapılan hesabı kapattırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs çıkışı!
Tunceli'de mağarada 6 terörist kıstırıldı!
Güzel Tara, Tayland'da nazara geldi!
Talihsiz Güllü'nün annesi mahkemede isyan etti!
Yeliz Yeşilmen'den kına gecesi gibi doğum günü