YAŞAM HABERLERİ

Uçak kazasında ölen nişanlısını koluna kazıttı

Uçak kazasında ölen nişanlısını koluna kazıttı

İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'deki bekarlığa veda partisinden İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düştü. Kazada 3'ü mürettebat 11 kişi yaşamını yitirdi. Bassam Houssami, kazada vefat eden nişanlısı Aslı İzmirli'yi yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi

Vatan'ın haberine göre Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami nikah masasına oturmaya hazırladığı nişanlısı Aslı İzmirli'nin acı haberiyle yıkıldı.Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.Numan Ceylan, Bassam Houssami'nin fotoğrafını Instagram'da paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Bugün size FEDAKAR, VEFAKAR, DERİN, ENGİN, ULVİ, YÜCE ve BÜYÜK bir AŞK hikayesi anlatacağım. SEVGİ; çok önemli özel, evrensel bir değerdir. İnsanı huzurlu, motive, memnun ve mutlu eder. Sevgi; her şeye duyulabilir. Canlı, cansız, dünyevi uhrevi, maddi, manevi, soyut veya somut bir sürü şeyi sevebilisiniz. İnsanı, hayvanı, toprağı, denizi, suyu, havayı, kadını, erkeği, aileyi, kediyi, köpeği, parayı, arabayı, lüksü, deliliği ve daha binlerce yazabileceğim elle tutulur veya tutulmaz sürüyle şeyi; SEVERSİNİZ, SEVEBİLİRSİNİZ. Arkadaş ve eş seçerken, önce 'sevebilir miyim' diye bakarsınız. Severseniz hayatınız güzelleşir. Evlilik; çok önemli toplumsal, sosyal ve tarihsel bir kurumdur. İnsanın tabiatına uygun olup olmadığının tartışılması bir yana, kimilerince önemsizken, insanların çoğu için önemlidir. O nedenle, eşiniz olacak insanın önce SEVGİLİ olması, aslında herkes için deneme, sınama, gözlemleme, özümseme, yargılama yani bir SINAV sürecidir. Sınav sonunda sevgiliniz, sözlünüz veya nişanlınız geçer not almışsa, evlenerek yeni bir başlangıça geçersiniz. Bu süreçte çoğunlukla olmasada AŞK, azda olsa vardır. AZDIR ÇÜNKÜ, HERKESE NASİP OLMAZ AŞK. ZORDUR, ZAHMETLİDİR, HESABI, KİTABI, TEDAVİSİ YOKTUR. Kimine göre deliliktir, kimine göre uğruna ölünecek bir TUTKU veya aklın durduğu bir DURAKTIR. Gözü kördür, mantığı, kuralı, sınavı yoktur AŞKIN... AŞK; pervassızca, cesurca, körü körüne, ANLATILAMADAN yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz SEVGİLİNİZİN, NİŞANLINIZIN sevgisini YÜREĞİNİZE HAPSEDİP, BAŞINI OMUZUNUZDA, YÜZÜNÜ KOLUNUZA NAKŞETTİĞİNİZ, YAŞAM BOYU TAŞIYACAĞINIZ NAKIŞTIR AŞK.

MEZARA ELLERİNİZLE KOYDUĞUNUZ SEVGİLİNİZİN BEDENİNDEN RUHUNU İÇİNİZE ÇEKEREK, GELECEK KAYGISI TAŞIMADAN BİR BÜTÜN OLMA HALİDİR AŞK. AŞK TILSIMDIR, YÜCEDİR, ULVİDİR. SONUNU DÜŞÜNMEDEN YAŞANAN, hiç bir kalıba sığmayan bir DUYGUDUR.. AŞK, BASSAM’ın ASLI’yı İÇSELLEŞTİRME HALİDİR. O yüzden AŞIKLAR ve AŞK ÖLMEZ, SONSUZA DEK YAŞANIR.. TIPKI ASLI’yla, BASSAM gibi."
  • Bu Haberi
Mağdur çocuk ve kadın şikâyetçilerin sayısı arttı
Cengiz Semercioğlu'ndan eleştirilere yanıt
11 ve 12 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri yayımlandı
Murat Boz'un kaslı vücudunun sırrı
Detoks yaparken bunlara dikkat!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz tüm Türkiye'nin zaferidir"
Aşırı terleme kâbusunuz olmasın!
Deniz Çakır'dan Gümüşlük selfie'si
Özlem Yıldız göğüslerini küçülttürdü
Yankı Erel, Wimbledon'da şampiyon oldu
Özcan Deniz'in babası son yolculuğuna uğurlandı
FIFA Dünya Kupası’nın sahibi Fransa oldu
Özge Ulusoy'dan Serpil Çakmaklı göndermesi
Cefi Kamhi'nin kızı Adnan Hoca tuzağından nasıl kurtuldu?
Hatipoğlu çifti 'Rüya'yı bekliyor
Hande Fırat: "O telefonu kızıma bırakacağım"
Hande Erçel Çeşme'de, Murat Dalkılıç Bodrum'da
Nihal Olçok: "Kokularını özlüyorum"
Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu çocuklar gibi şen
Cumhurbaşkanı Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı
Burçin Terzioğlu'ndan hayranlarını üzecek açıklama!
15 Temmuz'un arkasındaki karanlık el!
Hande Subaşı 4 haşlanmış mısıra ne kadar ödedi?
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz şehitleri için Kur'an okudu
Mustafa Ceceli ve İntizar'ın olay yaratacak tweetleri!
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in el ele romantizmi
15 Temmuz Kahramanları
Liseli kızları tuzağa düşürüyorlardı!
Fatih Altaylı Cengiz Semercioğlu'nu topa tuttu
Beren ve Kenan'ın lüks hayatı