YAŞAM HABERLERİ

Yasak ilişki cinayetini bu kez kadın işledi!

Yasak ilişki cinayetini bu kez kadın işledi!

Ankara'da ilk eşinden ayrılan muhasebeci kadın evli mali müşavirle ilişki yaşamaya başladı. Hamile kaldı. Bebeği aldıran kadın, ayrılmak istediğini söyleyince kavga çıktı. Silahı 5 el ateşledi, mali müşavir hayatını kaybetti.

Posta'da yer alan habere göre Ankara’da ilk eşinden ayrılan bir çocuk annesi muhasebeci Aysun A., evli ve 2 çocuk babası mali müşavir Ersun Demircioğlu ile ilişki yaşamaya başladı.

AYRILMAK İSTEYİNCE TARTIŞMA ÇIKTI

Ancak iddiaya göre Aysun A., 5 yılın sonunda, evli olan sevgilisinden ayrılmak istedi. Demircioğlu ise ayrılmak istemediğini söyledi. Bu nedenle ikili arasında tartışma yaşandı. 

Aysun A., sonunda sevgilisiyle buluşmak istedi ve ruhsatsız bir tabancayla Etimesgut’taki randevuya gitti. İkili arasında araçta başlayan tartışma büyüyünce, Aysun A., Demircioğlu’na ateş etmeye başladı. Demircioğlu, vücuduna isabet eden 5 kurşunla olay yerinde hayatını kaybetti. Aysun A. gözaltına alındı.

‘HAMİLE KALDIM’

Emniyetteki ifadesinde pişman olduğunu söyleyen Aysun A.’nın, “Uzun zamandır ilişkimiz vardı, hamile kaldım, çocuğu aldırdık. Bu olay psikolojimi bozdu. Ayrılmak istedim, tehdit etti. Artık dayanacak gücüm kalmadığı için yaptım” dediği öğrenildi. Aysun A., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
  • Bu Haberi