MAGAZİN HABERLERİ

Zafer Algöz'den Ayça Tekindor'a şok tepki!

Zafer Algöz'den Ayça Tekindor'a şok tepki!

'Yıkılıyo' şarkısı ile bilinen Ayça Tekindor, Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Arif V 2016'yı beğenmediğini dile getirirken, filmin başrol oyuncularından Zafer Algöz'ün sert tepkisiyle karşılaştı.

Vatan'da yer alan habere göre Ayça Tekindor, 5 Ocak Cuma günü vizyona giren 'Arif V 2016' filmi için sosyal medya hesabından, "Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film. Gerçekten şaşırdım’’ mesajını yayınladı.

45 yaşındaki şarkıcının yorumunu gören filmin oyuncularından Zafer Algöz, Tekindor’a  twitter'dan sert bir cevap verdi.

Algöz'ün, "IBAN'ı gönder, paranı geri göndereyim" mesajı şaşkınlık yarattı.YAŞINA OLAN SAYGIMDAN SUSARIM

Yaşanan bu polemik sosyal medyayı sallarken Ayça Tekindor'dan yeni tweetler geldi.

Arif v 216 filminin oyuncularından Zafer Algöz ile 2000'li yıllarda Kanal D'de yayınlanan Okan Bayülgen'in Talk Show programı Zaga'da birlikte çalıştıklarını hatırlatan Tekindor, "Zaga’da beş yıl kendisiyle çalıştım, yaşına olan saygımdan da susarım. Söz uçar, yazı kalır. Herkes, kendini bir şekilde ifade eder. Kalitesini de belli eder. Burada sinema bileti zaten ucuz. Zamanımı geri veremeyeceğine göre de bu işi uzatmam." dedi.

BÖYLE BİR CEVABA GÜLER GEÇERİM

Ardından bir tweet daha atan Tekindor, "İlk ve son; Ben bu tür olaylardan uzak durmak için Bodrum’a yerleştim, emekli oldum, hayalimdeki hayatı yaşıyorum. Bir filme ‘Muhtemelen’ hayatımda gördüğüm en kötü film dediğim için (ki öyle) böyle bir cevap veriliyorsa, şahsen güler, geçerim" diye yazdı.  • Bu Haberi