MAGAZİN HABERLERİ

Zuhal Topal'dan canlı yayında açıklamalar!

Zuhal Topal'dan canlı yayında açıklamalar!

Zuhal Topal, evlilik programlarının kaldırılmasına yönelik soruları cevaplarken, Esra Erol'un dünkü açıklamalarda sesinin titremesine de gönderme yaptı.


Haberler.Com'da yer alan habere göre Zuhal Topal, evlilik programlarının kaldırılmasına yönelik açıklamalarda bulundu. Dün Esra Erol'un programında sesini titreterek konuşmasına Topal, "Ben öyle sesimi titretip şöyle yaptım böyle yaptım demeyeceğim" diyerek göndermede göndermede bulundu.

PROGRAMIMIZ RTÜK'TEN EN AZ CEZA ALAN PROGRAM

Seren Serengil, Zuhal Topal'a "Mutlu musun evlilik programı sunmaktan?" diye sordu. Topal da "Mutluyum tabii ki... Ancak gelinen nokta üzücü. Herkesin şapkasını önüne çıkarıp bir düşünmesi lazım. Ekranda her gün olan bir program için hatalar olması normaldir. Evlenmeye gelen de var eğlenmeye gelen de." diye yanıt verdi.

Topal, "İstatikleri açın bakın RTÜK'ten en az cezayı benim programım aldı" diyerek iddialı bir söylem de ortaya attı.

"SOSYAL İÇERİKLİ PROGRAM SUNDUM 3 AYDA KALDIRILDI"

Zuhal Topal, "Ben engelli insanların başarılarını sundum. Pek çok sosyal içerikli programlar yaptım fakat 3 ayda kaldırıldı ilk 100'e giremedim. En çok şikayet edilen evlilik programları, ama en çok izlenen de evlilik programı" dedi.

DİZİ VE FİLMLERDE OYNAMAK İSTEDİĞİNİN SİNYALİNİ VERDİ

İşsiz kalmayacağını da söyleyen Topal, "Benim çıkış noktam evlilik programları değil, dizi ve filmler de oynamayı çok özledim" diyerek oyunculuğa geri dönmek istediğinin sinyalini verdi.

Zuhal Topal'ın açıklamalarından kısa bir kesiti haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Bu Haberi