ABD'de polis hamile kadını öldürdü

106 okunma
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a 'yalan haber' yanıtı
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a 'yalan haber' yanıtı Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye giderken soru soran FOX Muhabirine sert tepki göstermiş ve "Yalan Haber yapmayın" demişti.. FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'dan Erdoğan'ın sözlerine net cevap geldi.
Basın mensupları 45 yıldır kapalı olan Maraş’a girdi
Basın mensupları 45 yıldır kapalı olan Maraş’a girdi 1974'ten beri kapalı olan ve 'hayalet şehir' olarak bilinen Maraş bölgesi gazetecilerin ziyaretine açıldı.
Ahmet Davutoğlu: "Konuşursam insan içine çıkamazlar"
Ahmet Davutoğlu: "Konuşursam insan içine çıkamazlar" AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıl dönümü programına davet edilmeyen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Sakarya’da konuştu.
Sosyal medya dün Egemen Bağış'ı konuştu
Sosyal medya dün Egemen Bağış'ı konuştu İstanbul Mor Efrem Süryani Kadim Ortodoks Kilisesi temel atma törenine Egemen Bağış'ın butona basmak için hamle yaptığı o anlar sosyal medyada gündem oldu.
Ekrem İmamoğlu ikinci kez Anıtkabir’i ziyaret etti
Ekrem İmamoğlu ikinci kez Anıtkabir’i ziyaret etti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilki olay olan Anıtkabir ziyaretinin ikincisini, İstanbul’un CHP’li ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirdi.
Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi
Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi Finlandiya Başbakanı Antti Rinne'yi resmi karşılama töreninde Almanya Başbakanı Angela Merkel, titrerken üçüncü kez görüntülendi.
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç’ın maaşının 18 bine çıkarıldığı iddiası sosyal medyada olay oldu. Arınç’ın eski bir konuşması paylaşım rekorları kırıyor.
Konular Video Haber