Abdurrahim Albayrak: "Yanımdaki adamı darp ettim"

Galatasaraylı eski yönetici Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş derbisinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

340 okunma
Fanatik'te yer alan habere göre Galatasaraylı eski yönetici Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş derbisinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Abdürrahim Albayrak, "Son dakikalarda kalbim gitti geldi. Müthiş bir maç oldu. İki takımı da tebrik etmek lazım. Beşiktaş taraftarını, yöneticilerini tebrik ediyoruz. Bize iyi davrandılar. İlk kez taraftarlarla birlikte geldik. Türkiye bunlara layıktır. Türkiye insanı, çok iyi, güzel insanlardır. Güzel bir maç oldu. İlk devre biz müthiş oynadık. İkinci yarı oyundan düştük. Beşiktaş iyi oynadı. Son dakikalarda biz de alabilirdik, Beşiktaş da alabilirdi. Galatasaray oynadığı 3 deplasman maçında 1 galibiyet 2 beraberlik aldı. Müthiş bir performans, tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

'Yanımdaki adamı darp ettim'

Son dakikadaki iki pozisyon hakkında gelen soruya Albayrak, "Son saniyede Quaresma ile maç bitebilirdi. Bizim Karabükspor maçı gibi olabilirdi. Yanımdaki adamı darp ettim. Allah'tan o da Galatasaraylıydı." sözleriyle konuşmasını noktaladı.
Konular Spor Haberleri