ADAM SANDLER'DAN BİR CADILAR BAYRAMI KOMEDİSİ

Sinema Yazarı/Film Eleştirmeni Efe TEKSOY, Netflix'in aile, komedi ve macera türündeki 'HUBIE HALLOWEEN' filmini sizler için yorumladı.

773 okunma

HUBIE'NİN CADILAR BAYRAMI


Ünlü komedyen ve yapımcı Adam Sandler, bu defa izleyicinin karşısına konusu cadılar bayramında geçen bir Netflix yapımıyla çıkıyor. Komedi, aile ve fantastik türündeki Hubie'nin Cadılar Bayramı (Hubie Halloween) filminin yönetmen koltuğunda Steven Brill oturuyor. Senaryosu Tim Herlihy ve Adam Sandler'a ait olan filmin oyuncu kadrosunda; Kevin James, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Ben Stiller, Julie Bowen, Noah Schnapp, Paris Berelc ve Shaquille O'Neal gibi ünlüler yer alıyor. Ayrıca filmde Adam Sandler'ın gerçek hayattaki kızları Sadie ve Sunny Madeline Sandler'da rol alıyor. Hubie'nin Cadılar Bayramı filmi komedi severlerin ve özellikle Adam Sandler filmlerine aşina olanların beğenerek izleyeceği bir yapım.HUBIE HALLOWEEN KONUSU

Hubie Dubois, tuhaf davranışları ve korkaklığı nedeniyle, Salem'de yaşayan yetişkinler ve çocuklar tarafından küçümsenip alay edilen bir karakterdir. Ancak işlerin korkunç bir hal aldığı Cadılar Bayramı gecesinde, kasabayı koruyacak ve Cadılar Bayramı'nı kurtaracak kişi sevgi dolu Hubie Dubois'dan başkası olmayacaktır.

SEVGİNİN GÜCÜ

Korkak ama bir o kadar sevgi dolu karakter olan Hubie Dubois, Salem halkı tarafından hor görülen ve aşağılanan bir adamdır. Ancak cesaretini sevgisinden alan bu adam, bir anda kasaba halkının gönlünü feth eder ve bir kahramana dönüşür. Filmde verilmek istenen mesaj ise; her bireyin aslında kendi içerisinde bir kahraman olduğu ve bunu keşfetmek için gereken tek şeyin aslında her zaman içerisinde bulunan sevgiye bakması olduğunu gösteriyor.
Komedi, aile ve macera türünde bir yapım olan 'Hubie'nin Cadılar Bayramı' filmi, özellikle Adam Sandler'ın absürt komedi tarzına aşina olanların beğenerek izleyeceği sıcak ve sevgi dolu bir yapım.

İyi Seyirler Dilerim

EFE TEKSOY