Akın Akınözü sevgilisine evlilik mi teklif etti?

Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü, sevgilisi Sandra Peştemalciyan ile çıktığı Bodrum tatili öncesi İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi.

6568 okunma

Basın mensuplarını karşılarında görünce büyük şaşkınlık yaşayan ikiliden Sandra Peştemalciyan hızla havalimanı salonuna geçerken, Akın Akınözü ayaküstü soruları yanıtladı.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre basın mensuplarını karşılarında görünce büyük şaşkınlık yaşayan ikiliden Sandra Peştemalciyan hızla havalimanı salonuna geçerken, Akın Akınözü ayaküstü soruları yanıtladı.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından 'happiness' (mutluluk) yazarak paylaştığı fotoğrafın ardından ortaya atılan "sevgilisine evlilik teklifi yaptığı" iddialarına cevap vererek, "Evllik teklifi gibi yorumlandı, hep oraya çekme niyeti var. Mutlu olduğumuz bir anda onu paylaşmak istedim. Profilimde o enerjiyi yansıtmak istedim. Öyle bir şey değil." ifadelerinde bulundu.

Pandemi nedeniyle geçen bayramın buruk geçtiğini belirten Akınözü, "İnsan eski bayramları arıyor, geçen bayram pandemiden dolayı buruk geçti, herkes ailesinden uzaktaydı. İnşallah bundan sonraki bayramlar o eski bayramları aratmaz" temennisinde bulundu.