Akrep Nalan sosyal medyadan tepki gösterdi!

'Akrep Nalan' lakabıyla tanınan 66 yaşındaki sanatçı Nalan Açın, sosyal medya hesabı üzerinden normalleşme adımlarını sert şekilde eleştirdi.

1143 okunma

Siyasilerin ekonomik çöküşü engellemek için normalleşmeye yeşil ışık yaktığını iddia eden Akrep Nalan, ortada normalleşmeye elverişli bir ortamın olmadığını dile getirdi.

MedyaRadar'ın haberine göre hükümeti kendi bekasını düşünmekle suçlayan ve kaç insanın öleceğiyle ilgilenmediğini de öne süren ünlü şarkıcı, “Arkadaşlar normalleşmeyin. Normalleşecek bir durum yok. Ölürsünüz. Sizin ölmenizle bitmez sevdiklerinizi de öldürürsünüz. Normalleşmeyin. Binleri kendi çöküşünü ertelemek için sanki olumlu bir tablo varmış gibi bir algı yaratıyor. Algıda seçicilik yapın. Onların sizin sağlık sorunları yaşamanıza neden olacak kararlarına dahil olmayın. Siz sokağa çıkmaz, temas etmez, kendinizi ve yakınlarınızı izole ederseniz hastalıklarla karşılaşma riskiniz düşecektir. Şu ana normalleşmeye neden olacak bir tıbbi tablo yok. Ekonomik bir çöküşü durdurmak ve kendi bekalarının hasarını azaltmak isteyen muktedirler var. Kaç kişinin öleceğiyle ilgili değiller. Kendilerinin ve siyasetlerinin hayatta kalmasıyla ilgililer. Arkadaşlar normalleşmeyin. Ölürsünüz. Öldüğünüzle kalmaz, başkalarının ölümüne de neden olabilirsiniz. Oturun oturduğunuz yerde.” ifadelerini kullandı.