ALACAKLISINDAN YEDİĞİ YUMRUKLA BURNU KIRILAN TAYFUN TOPAL'LA İLGİLİ YENİ İDDİA!

Tayfun Topal ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor...

10178 okunma

İDDİA-1

Instagram / vakitsiz.horoz sayfasının haberi...

Piyasaya, devlete ve çalışanlarına milyonlarca lira borcu olduğu iddia edilen eski magazinci Aziz Tayfun Topal'ın, Nişantaşı'ndaki mekanının kirasını, pandemiyi bahane ederek ödemek istemediği, mekanı basan mal sahibiyle kavga ettiği, yediği yumrukla da burnunun kırıldığı iddia edilmişti. Çareyi, Galvin isimli mekanını etçi Nusret'e devretmekte bulan Deniz Seki'nin terk ettiği sevgilisi Aziz Tayfun Topal'la ilgili iddialar, bununla sınırlı değil!.. Bize ulaşan alacaklıları ve eski çalışanları, Aziz Tayfun Topal'la ilgili akılalmaz iddialarda bulunuyor.

İddiaların hepsini araştırıp, derleyip, çok yakında bu sütunlardan sizlere duyuracağız!..INSTAGRAM / vakitsiz.horoz 

https://www.instagram.com/p/CBpo0zXgrrq/?igshid=6n7e1ifp0mdh

***************************

İDDİA-2

Instagram / ayakligazete sayfasının haberi...

ANİ AYRILIĞIN SEBEBİ MEĞER "BELEŞÇİLİKMİŞ"

Deniz Seki'nin, kısa bir dönem ilişki yaşadığı patronu Tayfun Topal'dan neden apar topar ayrıldığının sebebi aylar sonra ortaya çıktı!..

Meğer Aziz Tayfun Topal, mekanlarında sahneye çıkıp şarkı söyleyen Deniz Seki'yi "sevgili" kontenjanında gördüğü için, ücret ödemek istememiş!..

Bir, iki derken durumu sorgulayan ve parasını isteyen Deniz Seki, aynı zamanda patronu da olan sevgilisi Aziz Tayfun Topal'dan hiç beklemediği bir cevap alınca, apar topar ayrılık kararı almış!.. Bu arada Aziz Tayfun Topal'ın işlerinin pandemiden önce bozulduğu, tüm ekibinin dağıldığı, mekanlarını birer ikişer elden çıkarmaya çalışıp, piyasaya olan yüklü miktardaki borçlarını ödemeye çalıştığı, alacaklılarının her gün kapısını aşındırdığı, çalışanlarıyla mahkemelik olduğu ve en önemlisi de kardeşi İ. T. tarafından dolandırıldığı iddia ediliyor!..

INSTAGRAM / ayakligazete

https://www.instagram.com/p/CBpTWFQJVTY/?igshid=huz6ojk1okaw