Aleyna Tilki kendisini 'mega insan' ilan etti

Son dönemde yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam set çıkışı görüntülendi.

Aleyna Tilki, 26 Şubat'ta tüm dünyada yayınlanacak olan İngilizce şarkısı 'Retrograde' ve rol aldığı dizi hakkında konuştu.

Flaşları görünce bir anda neye uğradığını şaşıran Aleyna Tilki, "Diziden direkt stüdyoya geldim. Sabahtan akşama kadar çalıştım" ifadelerini kullandı.

'Retrograde' ile ilgili konuşan 20 yaşındaki popçu, şunları söyledi:

"Yeni şarkı çıkıyor. O kadar uykusuzum ki şu anda ne konuşacağımı bilmiyorum. Çok uykum var. Çok uzun süredir hazırlığındayız. Genel olarak albüm yaptığımız için çok uzun zamandır çalışıyoruz. Bu da ilk İngilizce şarkım. Zaten bahsettim; herkes biliyor şarkıyı.

Hatta Dua Lipa'nın yurt dışındaki fanları (hayran) bana bayağı mesajlar attı. Destek vereceklerini söylediler, çok tatlılar. Her şey yolunda gidiyor. Klibin genel yönetmenliğini ben yaptım, yönetmenliğini Emre Ünal yaptı.

Hem yabancı, hem Türk karma bir ekip oldu. Şarkıyı tamamen yabancılar yaptı, klibi ise Türkiye'de çektim bana şans ve uğur getirsin diye. Her şey şu anda yolunda."

Habertürk'ün haberine göre muhabirlerin, "Klipte özellikle uğur getirmesi için kullandığınız bir şey var mıydı?" sorusuna Tilki, şu yanıtı verdi:

"Evet, var. Çok sürpriz bir şey. Zaten klip açılır açılmaz göreceksiniz. Söylemeyeceğim, sürprizi kaçmasın. Klipte pole dans var, başka dans kareografileri var... Bir tane de sürpriz var. Çok güzel bir klip oldu.

Benim çok içime sindi. İnşallah siz de beğenirsiniz. Bu arada çok güzel mesajlar alıyorum. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum ve çoğu insanın bana olan güveni tam. Onlara da buradan çok teşekkür ediyorum."

"MEGA İNSAN OLDUM"

Tilki, "Dizi de çok iyi. Sadece çok yorucu, o kadar. Onun dışında 24 saat çalışıyorum. Sadece birkaç saat uyumaya vaktim oluyor. Bir de İngilizce şarkı ile dizi üst üste geldi. İkisini de hazırlamak zordu. Çünkü biraz Mega insan olmak durumunda kaldım. Şarkı yazıyorum, oyunculuk yapıyorum, dans ediyorum, aynı zamanda dünya kariyeri yapmaya çalışıyorum, yurt dışındaki iş ilişkilerimi bir arada tutmak istiyorum" dedi.

Genç popçu, "Aynı zamanda ekibimde beni üzen insanlar oldu. Onlara üzülüyorum. Beni çok sevindiren insanlar var, onlarla güzel planlar yapıyorum. Her şeyimle 24 saat çalışıyorum ama karşılığını alacağımı biliyorum" şeklinde konuştu.