Aleyna Tilki yeni şarkısıyla dünya listelerinde

Bir dondurma markası ile anlaşma sağlayan Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı 'Bu Benim Masalım' yayınlandı. Tilki, merakla beklenen şarkının dünya listelerinde yerini aldığını duyurdu.

1577 okunma

DÜNYA LİSTELERİNDE

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Yeni çıkan şarkımız an itibari ile 4 Milyon izlenmeyi geçerek yine dünya listelerinde yerini aldı. Herkese teşekkür ederiz" mesajını paylaştı.

Şarkı ve klip hazırlıkları sırasında keyifle çalıştığını belirten Aleyna Tilki, "Bu klip adeta benim masalım. Bilinen tüm masalları baştan yazdığımız sürprizlerle dolu bir klip oldu. Genelde kliplerimin yönetmenliğini ben yaparım. Ama bu sefer ben yönetmedim, setteki günlerimi masalların keyifli dünyasında gezinerek geçirdim ve çok eğlendim.

Klip aynı şarkımızın ismi gibi masalsı bir dünyada geçiyor. Ayrıca klipte oldukça tatlı bir unicorn da var. Onların masalsı ve renkli dünyası bana her zaman ilham kaynağı olmuştur. İzleyen herkese kendi masallarının kahramanı olmaları ve aşklarının peşinden koşmaları için ilham vermesini diliyorum" dedi.

Konular Müzik