Alişan'ı kaza sonrası kimler aradı, kimler aramadı?

Ailesi ve çocuğunun bakıcısıyla birlikte Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde yaptığı kazanın ardından Alişan, '2. Sayfa' programına özel açıklamalarda bulundu.

9864 okunma

Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programında Alişan'ın kazadan bir gün önce kaza yaptığı arabayı satışa koyduğu bilgisi verildi.

Öte yandan Alişan programa yaptığı açıklamada "Binlerce kişi aradı. Çok ilginç bir şekilde cenazem böyle kalabalık olacak demek ki diye düşündüm. İlk arayan ünlü isimler; Sıla, Tamer Karadağlı, Gülben Ergen ve daha pek çok sanatçı arkadaşım. Allah hepsinden razı olsun. Kim olursa olsun böyle bir şey duyduğumda ilk arayıp yardıma koşacak kişi ben olurum. O anları yaşayan bilir..." ifadelerinde bulunurken yayında Prestij Müzik yıllarında kader birliği yaptığı Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'in Alişan'ı aramadığı bilgisini verdi.

Alişan'ın eşi Buse Varol ise, "Kaza anında Ceza'nın 'Med Cezir' şarkısını dinliyorduk. Tam story atmaya hazırlanıyordum bir anda takla attık. Arkada Burak'ın 'Anne' diye ağlamasını duydum. O an 'Evladımın ömrü bir yılmış' dedim." sözleri ise izleyenleri duygulandırdı.