Amine - Mesut Özil çiftinden kızları Eda'yla ilk tatil!

Geçen Nisan ayında kızları Eda'yı kucaklarına alan Amine Gülşe - Mesut Özil çifti, tatil planını yaptı. İkili, İngiltere Premier Ligi'nin Temmuz sonunda bitmesiyle soluğu Çeşme'de alacak.

1330 okunma

Akşam Gazetesi'nin haberine göre 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile Arsenal’de top koşturan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil, Türkiye’ye gelmeye hazırlanıyor. Özil’in futbol kariyeri nedeniyle yaşamlarını Londra’da sürdüren çift, İngiltene Premier Ligi’nin temmuz sonunda bitmesiyle soluğu Çeşme’de alacak.

2 aylık kızları Eda’yla birlikte ilk kez tatil deneyimi yaşayacak olan ikili, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile komşu oldukları 10 milyon TL değerindeki lüks villalarında dinlenmeye çekilecek. Ailelerini de lüks villalarında ağırlayacak olan ikilinin ligler başlayana kadar burada kalacakları öğrenildi. 

BABALIK SANA YAKIŞTI 

Amine Gülşe, eşi Mesut Özil’in ‘Babalar Günü’nü yaptığı paylaşımla kutladı. Gülşe, eşinin kızıyla çekilmiş karesini paylaşıp, altına da “Öyle güzel bakıyorsun ki kızımıza gözlerindeki o ışıltı, mutluluk ve huzur hiç sönmesin, babalık sana çok yakıştı iyi ki varsın” notunu düştü.