Anastacia’ya Rum baskısı!

Jennifer Lopez’in KKTC’de konser vermesini engelleyen Rumlar benzer bir baskıyı 25 Eylül’de Girne’de sahne almaya hazırlanan Amerikalı şarkıcı Anastacia’ya da yapıyor.

2741 okunma

Jennifer Lopez’in geçen temmuz ayında KKTC’deki Cratos Premium Otel’in açılışına gelmesini engelleyen Rumların benzer bir baskıyı Amerikalı şarkıcı Anastacia’ya da yaptıkları ortaya çıktı.

Otelin sahibi Murat Bozoğlu, 25 Eylül’de Anastacia ile Girne’de konser vermesi için anlaştı. 23 Eylül’de Atina’da özel bir gecede sahne almaya hazırlanan şarkıcı, ardından 25 Eylül’de de KKTC’ye geçip Girne’de konser vereceğini internet sitesinden duyurdu. Bu yazıyı gören Yunanlı organizatörler Anastacia’nın Kuzey Kıbrıs’ta konser vermesi halinde anlaşmayı fesh edeceklerini duyurdu. Bunun üzerine Anastacia’nın ekibi siteden Girne’deki konserle ilgili duyuruyu çıkardı. Ancak Anastacia’nın menajeri, Cratos Otel’le yaptıkları anlaşmaya sadık kalacaklarını, Yunanistan’daki konseri tamamladıktan sonra Girne’ye geçeceklerini belirtti.

Murat Bozoğlu, “Jennifer Lopez’e yapılan baskı Anastacia’ya da yapıldı ama bu kez anlaşmaya sadık kalacaklarını ilettiler. Umarım benzer bir sorun yaşamayız” dedi.

Milliyet Magazin

Konular Müzik