Arto'ya Çağla Şıkel darbesi

Eski Türkiye Güzeli, manken ve televizyon yıldızı Çağla Şıkel kendisi hakkında edepsiz konuşmalar yaptığını ileri sürdüğü Arto hakkında uzaklaştırma talebinde bulundu. İstanbul Aile mahkemesi Şıkel’in talebini kabul ederek Arto’nun 3 ay süreyle Şıkel’e yaklaşmamasına karar verdi.

5074 okunma

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre Çağla Şıkel'in YouTube hesabından yayınladığı bir videosunu gören Arto, Çağla Şıkel için "İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda m…lerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin" dedi. Sosyal medya hesabı üzerinden Şıkel'in yıllar önce basına yansıyan talihsiz bir görüntüsünü paylaşan Arto, kısa süre sonra bu paylaşımı sildi. Çağla Şıkel hakkında yapılan yorumlara sessizliğini adliyede bozdu.

Ünlü manken Avukatı Bükçün Canatik aracılığıyla Arto'nun kendisi hakkında konuşmaması ve yaklaşmaması için uzaklaştırma talebinde bulundu. Talebi değerlendiren İstanbul Aile Mahkemesi Şıkel'in isteğini kabul ederek Arto'nun 3 ay süreyle Şıkel'e yaklaşmamasına karar verdi.

Mahkeme, kararında "Şiddet tehdidi, hakaret ve aşağılama içeren tüm sözlü davranışlarda bulunmamasına, kişiyi iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, konutuna yaklaşmamasına ve bulunduğu ikametlere yaklaşmamasına, basılı sözlü ve yazılı basın ve internet ortamında hakkında konuşmamasına, açıklama yapmamasına, yorum yapmamasına ve fotoğraf - video paylaşmamasına 3 ay karar verildi" dedi.

Konular Çağla Şıkel