A.Ş.K. 10. bölüm fragmanı!...

CNN Türk spikerinden tepki çeken anons
CNN Türk spikerinden tepki çeken anons Marmara Adası’ndaki yangın tam olarak kontrol altına alınamadı.Bölge sakinleri yangın başladıktan sonra sadece bir helikopterin müdahale etmeye çalıştığını söyledi.
TRT Çocuk’ta 'Kaz Dağları' diyen çocuk böyle susturuldu
TRT Çocuk’ta 'Kaz Dağları' diyen çocuk böyle susturuldu TRT Çocuk kanalına yarışma için bağlanan Utku isimli bir çocuk Kazdağları için endişesini söylemek isterken sunucu çocuğun konuşmasını engelleyerek araya girdi...
DMAX kanalında bikinili kadınlara tuhaf sansür!
DMAX kanalında bikinili kadınlara tuhaf sansür! ABD'li Discovery Grubuna ait DMAX ekranlarında akıl almaz sansür dikkatlerden kaçmadı. "Gizli Suları Keşfet" programında genç kadınların bikinileri sanki çıplakmış gibi buzlanarak yayınlandı.
Kıbrıs Barış Harekâtıyla böyle alay ettiler!
Kıbrıs Barış Harekâtıyla böyle alay ettiler! Aralarında Rasim Ozan Kütahyalı'nın da olduğu "Beyaz Futbol" ekibinin bir dönem Kıbrıs Barış Harekatı ile alay ettiği görüntülere tepki gösterildi.
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu Katıldığı programda tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan yönetmen Kutluğ Ataman, "Gezi'de 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diye yürüyenler acaba bugün kendilerine 'Biz aslında Fethullah Gülen'in askerleriymişiz' diyorlar mı?" dedi.
CNN Türk spikerinin isyanı: 'Rezalet bir akşam!'
CNN Türk spikerinin isyanı: 'Rezalet bir akşam!' CNN Türk haber spikeri Büşra Sanay, İstanbul Havalimanı’nda yaşadığı bavul skandalını sosyal medyada gündeme getirdi.
Güven Bana yarışmasına damga vuran 'İstiklal Marşı' sorusu
Güven Bana yarışmasına damga vuran 'İstiklal Marşı' sorusu ATV'de yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana programında iki yarışmacıya "İstiklal Marşının bestelenen ilk iki kıtasında toplam kaç tane millet kelimesi vardır?" sorusu soruldu. Yarışmacılar İstiklal Marşı'nı doğru okuyamayınca Müge Anlı araya girdi.