A.Ş.K. 10. bölüm fragmanı!...

1468 okunma
NTV sustu, Fatih Portakal köpürdü!
NTV sustu, Fatih Portakal köpürdü! Meclis'te Fuat Oktay'ın protokol müdürü olduğu öğrenilen bir kişi, görevini yapan NTV kameramanını tehdit etti.
Fatih Portakal: "Hepiniz Oradaydınız!"
Fatih Portakal: "Hepiniz Oradaydınız!" Bülent Arınç'ın "KHK Facia" sözlerine en sert tepkiyi FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal gösterdi...
Beyaz TV'de skandal kuş muhabbeti
Beyaz TV'de skandal kuş muhabbeti Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Beyaz Futbol" programındaki kuş muhabbeti ve ekrana verilen alt yazı büyük tepki çekti.
Şehit haberini sunarken gözyaşlarına boğuldu!
Şehit haberini sunarken gözyaşlarına boğuldu! 27 yaşındaki Piyade Teğmen Kamuran Ablak'ın şehadet haberini okuyan haber spikeri hayatının şokunu yaşadı...
İlber Ortaylı: "Cumhuriyete sövenler geri zekalıdır!"
İlber Ortaylı: "Cumhuriyete sövenler geri zekalıdır!" Prof. İlber Ortaylı, Cumhuriyet'e sövenlerin geri zekalı olduğunu ve belli bir amaçlarının olduğunu söyledi.
"Gel Konuşalım" programında tepki çeken sözler
"Gel Konuşalım" programında tepki çeken sözler Canlı yayına çıkardığı kızına "Cumhuriyet Bayramı için ne düşünüyorsun?" diyen soran Cengiz Semercioğlu, "Cadılar Bayramını cumaya almasalardı iyi olurdu" cevabı üzerine şaşkına döndü. Küçük kızın sözleri üzerine Semercioğlu'na tepki yağdı.
İsmail Küçükkaya’nın sorusu muhabiri ağlattı
İsmail Küçükkaya’nın sorusu muhabiri ağlattı FOX'ta yayınlanan Çalar Saat programında, harekat bölgesindeki son durumu aktaran FOX muhabiri Öznur Aslan, İsmail Küçükkaya'nın Cumhuriyet Bayramı sorusunu yanıtlarken çok duygulandı. Öznur Aslan'ın gözyaşları içindeki yayını sırasında ekran başındakiler de duygulandı.