Aslıhan Doğan Turan: "Üçüncü çocuğumuz kız olursa ismi hazır"

Futbolcu Arda Turan ile 2018'de nikah masasına oturan Aslıhan Doğan Turan, evliliği hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Aslıhan Doğan Turan: "Üçüncü çocuğumuz kız olursa ismi hazır"

Galatasaray'da forma giyen futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, merak edilen evlerinin kapısını Show TV'den Ömür Sabuncuoğlu'na açtı.

Evliliğinin bilinmeyenlerine dair samimi açıklamalarda bulunan Turan, eşinin kendisinden daha romantik olduğunu söyledi. Aslıhan Doğan Turan, "Bir keresinde sevgili bile değilken kimsenin benimle gelmediği bir yere İspanya'dan gelmişti ve beni yalnız bırakmamıştı." ifadelerini kullandı.

"İLİŞKİMİZ 2015 YILINDA BAŞLADI"

Turan, "Arda'yla tanışıklığımız 2005 yılına dayanıyor. O zamanlar arkadaştık, 10 yıl boyunca iyi arkadaş kaldık. İlişkimiz 2015 yılında başladı. Flörtlerde ayrılıp barışmalar oldu ama 2018'de evlendik. Arkadaşlığımız aşka dönüşmesinde beraber kaliteli vakit geçirdiğimizin farkına varmasının önemi büyüktü." ifadelerini kullandı.

Evliliklerinin aşklarını öldürmediğini söyleyen Turan, "Bizim evliliğimiz aşkımızı büyüttü. Tutku da var, kavgalar da oluyor. Bunların aşkları dinamik tuttuğunu düşünüyorum. Sevmediğim yönü çok yok. Biraz dediğim dediktir. Benim kötü huyum Arda'dan fazla. Ben çok rahat bir insanım ve bu rahatlığım biraz vurdumduymazlığa gidebiliyor" şeklinde konuştu.

Hamza Arda ve Asil Aslan adında iki oğlu bulunan Turan, üçüncü kez anne olmayı istediğini de dile getirdi:

"Kısmet olursa ikimizin de istediği bir şey… Arayı açmadan üçüncü çocuğu doğurmak isterim. İki oğlum var ve üçüncüsü kız olursa çok mutlu olurum. Kızım olursa adının Farah Aslıhan olmasını istiyorum."