Avrupa'ya giden Işın Karaca, Corona virüsle dalgasını geçti

Geçtiğimiz gün sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile birlikte Hollanda'da tatil yapan şarkıcı Işın Karaca, yurda döner dönmez yine yoğun temposuna başladı. Karaca, takipçisiyle yaptığı bir Corona virüs yazışmasında dikkat çeken ifadeler kullandı.

44910 okunma

Işın Karaca bir takipçisinin: “Siz de Avrupa’dan geldiniz ne yapmayı düşünüyorsunuz? Sorumu yanlış anlamayın tedbir amaçlı…” şeklindeki sorusuyla karşılaşınca Sağlık Bakanı’nın ‘yurt dışından dönenler kendilerini 14 gün boyunca gündelik hayattan tecrit etmeli’ şeklindeki uyarısını duymadığını gözler önüne serdi.

Karaca ayrıca havalimanında Corona virüsü ile ilgili herhangi bir önlem görmediğini de sözlerine ekleyerek, “Vallahi ben 2 kere influenza 1 domuz gribi atlattım son 3 yılda… Geldiğimiz yerde hastalığa dair tek bir belirti yoktu. Biz de şükür olsun gayet iyiyiz. Sağlıklı besleneceğiz, bol vitamin vs. Ama şahsen fikrim şu! Bizde zaten bu hastalık kol geziyor! Havalimanında tek bir önlem de görmedik ayrıca… anlayacağınız sakinlik ve kendimize iyi bakmak” ifadelerinde bulundu.