Azerbaycanlı petrol devi Socar'a üst düzey gelin

Azerbaycanlı Petrol Devi Socar'ın Türkiye Operasyonel Mükemmellik Başkanı 68 yaşındaki Mesut İlter 35 yıllık eşi Aysel İlter ile olan evliliğine sessiz sedasız son noktayı koydu.

7630 okunma

YENİ EŞİ DE AYNI ŞİRKETTE MALİ İŞLERDEN SORUMLU YÖNETİCİ

SOCAR'ın Türkiye Başkanı Mesut İlter'in aynı şirkette görev yapan Mali İşlerden Sorumlu üst düzey yöneticisi Filiz Şen'le geçtiğimiz aylarda dünyaevine girdiği ortaya çıktı.

İddialara göre, 35 yıllık eşi Aysel İlter'le şiddetli geçimsizlikten dolayı anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Mesut İlter vakit geçirmeden uzatmalı sevgilisi Filiz Şen ile hayatını birleştirdi.

TÜPRAŞ'TAN SOCAR'A TERFİ ETTİ

Tüpraş'ta Genel Müdür yardımcılığı yapan Mesut İlter sırasıyla İzmir Aliağa'da kurulan Star Rafineri Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra SOCAR tarafından Türkiye Operasyonel Mükemmellik Başkanlığına getirildi.

İŞ ARKADAŞLIĞI AŞK'A DÖNÜŞTÜ

Azerbaycanlı Petrol Devi SOCAR Türkiye Mükemmellik Başkanı Mesut İlter, Star Rafinerisinde Genel Müdürlük yaptığı dönemde, İzmir Tüpraş'ta Mali işlerden sorumlu üst düzey yöneticilik yapan Filiz Şen'i Genel Müdür olarak görev yaptığı Star Rafinerisine Mali işlerden sorumlu üst düzey yönetici olarak aldırdı.

İlter ve Şen'in arkadaşlığı kısa bir süre sonra aşka dönüşünce Mesut İlter 35 yıllık eşi Aysel İlter ile yollarını ayırdı.

Şimdilerde Türkiye-Azerbaycan arası mekik dokuyan İlter çiftinin İzmir'de bulunan teknelerini satışa çıkardığı öğrenildi.