Begüm Kütük muhabirleri görünce ellerini kaldırdı

Oyuncu Begüm Kütük ve eşi Erdil Yaşaroğlu, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi. Muhabirleri bir anda karşısında gören Begüm Kütük, yaygın olan Corona virüs nedeniyle ellerini kaldırarak muhabirlerden kendilerine yaklaşmamalarını istedi.

360 okunma

Ünlü çift Corona virüsü ile ilgili, "Mesafeye dikkat ediyoruz. Herkesin söylediği gibi ellerimizi sürekli yıkıyoruz. Evimizi dezenfekte ediyoruz. Misafirliğe gitmiyoruz. Misafir kabul etmiyoruz. İhtiyaçlarımızı karşılamak için dışarı çıkıyoruz. Bu zor zamanlarda hepimizin dikkat etmesi gerekiyor. Biz de doktorların dediklerini yapıyoruz. Hareket ediyoruz. Sıcak kanlı olduğumuz için, hepimiz sarılmayı, selamlaşmayı ve öpüşmeyi seviyoruz. Herkes bu dönemlerde biraz daha dikkatli olsun" dedi.

Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre muhabirlerin "Bugün bir paylaşımınız oldu. Setler durdurulsun dediniz? Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Kütük, "Setler durdurulsun. Çünkü, o izlediğiniz bir sahne çekilirken içeride 70 kişilik bir ekip çalışıyor. 3 metre kare oda da 70 kişi olduğumuz zamanlar oluyor. Onun için çok steril bir ortam değil. Bu da toplum sağlığı için ve kendi sağlıkları için iki hafta evde oturmamız herkes için daha sağlıklı olur" dedi.