Bengü'den çok konuşulacak atak!

Yakışıklı armatör Selim Selimoğlu ile mutlu evliliğini Ağustos'ta dünyaya gelen kızıyla taçlandıran Bengü, önümüzdeki ay sahnelere döneceğini açıklamıştı...

17188 okunma

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programının haberine göre Bengü; hem hamilelik döneminde hem de doğumdan sonra kendisine hediye edilen; hamile elbiseleri, bebek malzemeleri, oyuncaklar, bebek sağlık ürünlerini 1000 anne adayına hediye etti.

Bununla da yetinmeyen Bengü, 300 anne adayına da türlü hediyeler gönderdi.

REKLAM TEKLİFİNİ KABUL ETTİ

Bengü anne olduktan sonra kendisine bir firmadan gelen astronomik ücretli reklam teklifine de 'Evet' dedi. Bengü bu reklamdan gelen kazancın yarısını da çocuklar için çalışan bir vakıfla paylaşacak.

NASIL KİLO VERİYOR?

Kızı Zeynep ve kendi sağlığı için son derece düzenli bir beslenme programı uygulayan 40 yaşındaki popçu, önceki gün kendisi gibi yeni anne olanlara nasıl sağlıklı kilo verilebileceğini anlattı.

Bunun için de doğanın mucizelerine başvuran Bengü, her sabah şu karışımı içiyor: "Blender'da karıştırılan 5 dal dereotu, yarım limon suyu, bir tane salatalık ve bir bardak su." Yeşil sebzeler ve protein ağırlıklı beslenen popçu, her gün de 4 litreden fazla su içmeye özen gösteriyor.

Hamileliği sırasında yoga ve pilates yapan Bengü, anne olduktan sonra sporunu aksatmıyor. Ünlü popçu, her gün düzenli de yürüyor.