'Beni Takip Et' çok yakında başlıyor!

Teve 2'de yayınlanacak olan “Beni Takip Et” Sosyal Medyanın yeni fenomenlerini arıyor.

'Beni Takip Et' çok yakında başlıyor!
935 okunma
Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak görüşmelerin ardından, daha önce birbirini tanımayan yarışmacılar, İstanbul’da bir AVM’de kurulan yaşam alanında 10 hafta boyunca Türkiye’nin tanıyacağı birer internet fenomeni olmak için yarışacaklar. Yarışmacılar programda 2 takıma ayrılarak birbirleri ile yarışırken, sosyal medyada da televizyonun avantajını kullanarak kendi takipçi sayılarını arttırmaya çalışacaklar.

Yarışmanın kuralı çok basit “TAKİP EDİLMEZSEN KAYBEDERSİN”. Beni Takip Et ekibi Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen başvurular arasından şanslı 10 yarışmacıyı seçecek.  Hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim için seçilecek şanslı yarışmacılar çok yakında izleyiciler ile buluşacaklar.

Yarışmacıların sosyal medya hesaplarını takip eden izleriyiciler de, yarışmacıların oynayacağı veya sosyal medya üzerinden doğrudan takipçiler için yapılacak çok sayıda interaktif yarışmayla bu heyecana dahil olarak ödüller kazanabilecekler.

Yapımcılığını Marka Prodüksiyonun, genel koordinatörlüğünü Doğa Sülen'in üstlendiği yarışma programı “Beni Takip Et” için geri sayım başladı. Hemen başvurun, milyonlara ulaşmak sizin için hayal değil gerçek olsun.

Instagram: @benitakipettv

Twitter: @benitakipettv


Yarışmanın tanıtım bandını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...