Beren Saat Çeşme'de keyfine bakıyor

Popçu eşi Kenan Doğulu’yu İstanbul’da bırakıp tatil için Çeşme’ye gelen oyuncu Beren Saat’in keyfine diyecek yok. Onu yalnızken çok mutlu görenler, “Kayınvalide ‘Sorun yok’ dese de evlilikleri uzatmaları oynuyor. Kafasına göre takılıyor, Kenan’ı hiç umursamıyor” dedi...

9380 okunma

Yeni Asır Gazetesi'nden Tarhan Abdullahoğulları'nın haberine göre şarkıcı Kenan Doğulu'dan boşanacağına dair hakkında sürekli haberler çıkan oyuncu Beren Saat, önceki gün İzmir Çeşme tatilinde görüntülendi. Meslektaşı ve yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu'yla birlikte The Momo Beach'e giden Beren Saat, çok keyifliydi.

DENİZE GİRDİ, DANS ETTİ

Gün boyunca denize giren, çalan müziğin ritmine kapılıp dans eden Beren Saat'in mutlu hallerini görenler ise "Kocayı takan yok! Kenan'ı Harbiye konserinde yalnız bırakıp tatile çıktı. Kayınvalidesi 'Çok mutlular' dese de görünen köy kılavuz istemiyor. Beren kafasına göre takılıyor ve eşini hiç umursamıyor" şeklinde yorum yaptılar.

Serpil Doğulu geçtiğimiz hafta oğlu Kenan Doğulu'nun Harbiye konserini en ön sıradan izlemiş ve "Kenan'la Beren ayrı değil, çok mutlular. Herkes işinde gücünde ama ben oğlumu asla yalnız bırakmam" demişti.

 

Konular Beren Saat