Beren Saat kalbini Fransız DJ'e mi kaptırdı?

Kenan Doğulu ile evliliğinde 6 aydır sorunlar yaşadığı söylenen oyuncu Beren Saat'in Fransız bir DJ olan Maga ile yakınlaştığı öne sürüldü.

54819 okunma

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programında dile getirilen akılları karıştıran iddiaya göre eşi Kenan Doğulu'nun bir konserini bile izlemeyen Beren Saat'in, Fransız DJ'in performansını izlemek için Çeşme'nin yolunu tuttuğu söyleniyor.

İkilinin sosyal medya hesabında takip etmeleri kafaları karıştırıyor...

Yayında Posta Gazetesi yazarı Uğur Alkapar'ın konuya ilişkin yazdıklarına da yer verildi:

Alkapar'ın ifadeleri şöyle:

"2014’te evlendiği Kenan Doğulu ile evliliğinde yaşadığı krizi bir türlü çözemeyen Beren Saat, ayrı bir eve çıkmıştı. Bu yaz birlikte tatil yapmayan çift az görüşmeye başladı.

Görünen o ki araları gittikçe daha da açıldı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Beren Saat olduğu iddia edilen bir kadının karanlıkta, yanında başka bir erkekle çekilmiş pozları dolanmaya başladı.

Söylentiye göre oyuncu, Fransız DJ Maga ile yeni bir romantik ilişkiye yelken açtı. Eldeki veriler şunlar: Gece pek dışarı çıkmayan Beren Saat, 7 Ağustos’ta Tepebaşı’ndaki Klein Garten’da pikapların başına geçen DJ Maga’yı dinlemeye geldi.

Oyuncu, Maga’nın Çeşme’de 9 Ağustos’ta Sommer Klein’daki sahnesinde de en öndeydi. 14 Ağustos’ta Çeşme’de, 18 Ağustos’ta Bodrum’da konser veren eşini dinlemeye gitmeyen Beren Saat, DJ Maga’nın peşinden Çeşme’ye koşmuştu.

Bu arada Beren Saat ve Maga Instagram’da birbirlerini takibe aldı. Durum böyleyken, aşk var mı yok mu siz karar verin."