Beren Saat'in "Atiye" dizisinden ilk kareler

Netflix'in ikinci Türk dizisi olan Atiye'den ilk kareler geldi. Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün dizideki halleri sosyal medyada yankı uyandırdı.

2629 okunma

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger'in paylaştığı Atiye dizisinin geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı yayılanmıştı. Netflix'te 27 Aralık'ta yayınlanacak olan diziden ilk fotoğraflar ve görüntüler de sosyal medyaya sızdı. Saat ve Günsür'ün dizideki halleri çok konuşulurken, ikilinin hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor.

Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir.

Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir.

Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

 

Konular Beren Saat