Beren Saat'ten flaş Kenan Doğulu açıklaması!

Oyuncu Beren Saat, bir dönem krizler yaşadığı Kenan Doğulu ile evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Beren Saat, L’Officiel Türkiye Dergisi'ne verdiği röportajda, "Hayat nasıl gidiyor?" sorusuna şu şekilde cevap verdi:

"İyi gidiyor. Yani çalışmaya başladığımız için, görece normale dönebildiğimiz için daha iyi hissetmeye başladım. Aylarca dışarı çıkmamak, bir yandan pozitif olmaya çalışırken bir yandan da yaşam enerjisini aşağı çeken bir bekleme süreciydi. O yüzden çalışmaya başladıktan sonra çok daha iyiyim."

"KENDİME KALMA FIRSATIM OLDU"

36 yaşındaki oyuncu pandemi döneminde yaşadığı deneyimleri de anlatarak, şunları söyledi:

"Yani herkes gibi benim de çok fazla kendi kendime kalma fırsatım oldu. Bu yüzden, bir yandan dünyada olan bitene kaygılanırken bir yandan da sakin bir keşif süreciydi.

Bir de şöyle bir şey oldu; Kenan’ın (Doğulu) da bolca boş zamanı olduğu için benim şarkılarım üzerine çalıştık, stüdyoda beraber bolca zaman geçirdik. Zannediyorum ben hayatım boyunca pandemi sürecini bir yandan kayıpları anarak bir yandan da şükürle hatırlayacağım, çünkü ilk şarkılarımın şekillendiği zaman dilimi oldu."

Oyuncu Beren Saat, elektronik dans müziklerini sevdiğini belirterek, "Kenan, hem aranjmanları yapıp hem de hayallerimin müzikal bir bedene kavuşmasına yardımcı oluyor diyebiliriz" ifadelerini kullandı.

Saat, eşi ile üzerinde çalıştığı projenin yayın tarihi ile ilgili, "Şarkıları videolarıyla birlikte yayınlamak istiyorum. O yüzden tam bir takvim belirlemek mümkün olamıyor bu dönemde. Zannediyorum 2021’e kalacak" dedi.

Videolarda kendisinin de yer alacağını belirten oyuncu, "Bazı anılarımın abstrakt kısa filmleri gibi videolar hayal ediyorum" diye konuştu.

"EĞİTİLMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Beren Saat, eski normale dönüldüğünde pandemiden kalan alışkanlıkların devam edip etmeyeceği yönündeki sorulara şu şekilde cevap verdi:

"Bazı insanlar pandemi öncesine çok hızlı döndü aslında. Onların o süreçten birtakım dersler çıkarmadığını düşünüyorum. İnsanların gereken derslerini alıp gezegenimizle uyumlu hareket ettiğini düşünmüyorum. Bütün insanlık iyileşmeye başlayana kadar da pandemi ya da başka bir biçimde yeni bir öğretiyle eğitilmeye devam edeceğiz gibi."

"SEVGİLİ HİSSETTİĞİMİZ İÇİN KOPAMADIK"

Geçtiğimiz yıl eşi Kenan Doğulu ile ciddi sorunlar yaşayan ünlü oyuncu, evliliği ile ilgili samimi açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:

"Hayatını yalnız yaşıyorken, bir gün biriyle tanışırsın ve evde hissedersin. Tam olarak hangi evde olduğunun da bir önemi kalmaz. Bizim öyle oldu. Çok güldük, çok eğlendik, dans ettik, çok saçmaladık.

Etrafta, dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü. Her ayrılığımızdan sonra bir araya geldiğimizde de yeniden evde ve sevgili hissettiğimiz için kopamadık."

"BİHTER'LE İÇİMDEKİ KADINI KEŞFETTİM"

Oyuncu Beren Saat, bir dönem ekranlara gelen "Aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı 'Bihter' karakteri ile ilgili konuşarak, düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

"Bihter’le şahane bir serüven yaşadım. Onu canlandırdığımda 25 yaşındaydım ve aslında Bihter’le içimdeki kadını keşfettim diyebilirim.

Onu özlüyor muyum dersek, evet, ben onlarla biraz da meşakkatli birer süreçten geçtiğim için hepsiyle çok severek vedalaşıyorum. Ama bir yandan bütün karakterler yeni keşiflerim olduğu için, hepsi bilincimin içinde açık kalmış aplikasyonlar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle beraber yani."