Berfu Yenenler: "Doğurduğumu sanıp mesaj atanlar oldu"

Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler, 'Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile geçtiğimiz yıl birliktelik yaşamaya başlamıştı.

11197 okunma

Aile arasında düzenlenen bir nikah töreniyle evlendikleri konuşulan Eser Yenenler ile 4 aylık hamile eşi Berfu Yıldız'ın düğün töreni geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti.

"ALLAH KISMET EDERSE OĞLUMUZ OLACAK"  

Düğün töreni sonrası Antalya'ya balayına giden çift, çıkan haberlerin ardından bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesabından, "Bebeğimizin cinsiyeti erkek. Allah kısmet ederse bir oğlumuz olacak. Çok mutlu ve heyecanlıyız" sözleriyle açıklamıştı.

Habertürk'ün haberine göre çift, bebeklerinin adını ise YouTube kanallarına çektikleri videoda duyurmuştu. İkili, oğullarının adının Kuzey olacağını açıklamıştı. Berfu Yıldız, anne olmak için gün sayıyor. Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hamile annelerden destek istedi.

"Hamile anneler, acil desteğe!" diyen Berfu Yıldız Yenenler, şu ifadeleri kullandı:

"1 haftadır hiçbir şey paylaşmamışım. Paylaşmamışım değil hatta, paylaşamamışım. Doğurduğumu zannedip mesaj atanlar oldu. Hayır, hala doğurmadım. Sakiniz şimdilik ama hamileliği son zamanları gerçekten birazcık zormuş. Bırakın süslenip, püslenip gğzel güzel fotoğraflar çekip koymayı, kolumu bile kaldırmak istemiyorum. Hamile anneler, acil desteğe! Size de aynı şeyler oluyor mu?"