Boran Kuzum'dan Miray Daner'e iltifat yağmuru

Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra adı "Vatanım Sensin" dizisindeki partneri Boran Kuzum ile aşk iddialarına karışan Miray Daner’den canlı yayın üzerinden Kuzum ile görüştü. Yakışıklı oyuncunun iltifatları sohbete damgasını vurdu.

12593 okunma

Ortak yayında Kuzum'un Daner'e “Güzellik” şeklinde hitap etmesi ise hayranlarını oldukça sevindirdi. Rol aldıkları dizide Hilal ve Leon karakterlerine hayat veren başarılı oyuncuların “HiLeon” adında büyük bir fan kitlesi bulunuyor. İkilinin açtıkları canlı yayın başta hayranları olmak üzere pek çok meraklıyı anında topladı.

Boran Kuzum'un Miray Daner'e “Karantina günlerinde bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemişsin. Şu güzelliğe bak” demesi herkesin dikkatini çekti. Kuzum'un iltifatı karşısında gülerek karşılık veren Daner ise; “Bugüne özel süslendim. Yoksa bir haftadır korkunç halde geziniyordum” dedi.

İkilinin ortak yayını sosyal medya gündemine bomba gibi düşerken takipçiler bol bol Kubilay Aka'nın da kulaklarını çınlattılar.

Genç oyuncuların sempatik tavırları ve samimi halleri karantina günlerinde takipçilerini bir parça olsun gülümsetmeyi başardı...