Bugün 21 Aralık'ta Neler Olacak?

21 Aralık 2012 günü, Maya Takviminin son günüydü ve o gün kıyametin kopacağı iddia edilmişti.

Mutlaka hatırlarsınız; 

21 Aralık 2012 günü, Maya Takviminin son günüydü ve o gün kıyametin kopacağı iddia edilmişti. 

Fransa'da bir köyle birlikte, sadece İzmir Selçuk'un bir köyü olan Şirince'nin kıyametten kurtulacağına dair bazı haberler yayınlanmıştı. Ve bazı kişiler gerek buna inandıkları için, gerekse eğlencesine :)), soluğu Şirince'de almışlardı. 

O gün kıyamet kopmadı çok şükür fakat oraya akın edenler Şirince şaraplarının o enfes tadına bakıp birkaç şişe de evlerine götürmüş, enfes serpme kahvaltısının keyfini çıkarmış oldular. 

Bu kez şöyle bir iddia öne sürüldü; 2012 yılı sonunda Dünya 2000 yıllık Foton Kuşağına girecek, büyük bir kaos döneminden sonra Dünya 3. boyuttan 5. boyuta geçecek ve Dünyaya gerek fiziksel gerek mental olarak yepyeni bir sistem hakim olacak. 2 sarmallı DNA'larımız 12 sarmallı hale gelecek ve böylece ölümsüz olacağız. 

2012 yılının sonunda ve hatta devamındaki yıllarda Dünya düzeninde ve insanlığın derecelerinde aman aman bir değişiklik olmadı... Hatta her şey giderek daha beter hale geldi. Bizler de 2 sarmallı gariban DNA'larımızla öyle böyle yaşamaya devam ettik. 

Bu yıl, Covid-19 salgınıyla başlayan bir tür katastrofik süreçle birlikte yine envaî çeşit komplo teorisi ile karşı karşıya kaldık.

Bu konularda çalışmalar yapan okült araştırmacıların, yazarların kitaplarını, Youtube kanallarındaki açıklamalarını yakından takip ediyorum. Bilime, aklımıza tersmiş gibi görünseler de, insanlık tarihini, dinler tarihini, Dünyanın ezoterik geçmişini araştırdığımızda çoğunun aslında hiç de ütopik olmadıklarını görüyoruz. 

Ben de sizler için 2020 yılı 21 Aralık günü için varsayılan olumlu ve olumsuz senaryoları derledim. İlginizi çekiyorsa, buyurunuz;

- Dünyada büyük bir doğa olayı yaşanacakmış.

- Dünyaya 3 günlük tam bir karanlık hakim olacak ve 25 Aralık günü güneş yeniden doğacakmış.

- Van Hallen kuşağı açılacak ve 7 gün boyunca açık kalacakmış. Bu günlerde göklerde her ne var ise, insanlar tarafından tün netliğiyle gözlemlenebilecekmiş.

- Kuzey Kutbundan başlayan büyük bir elektromanyetik patlama gerçekleşecekmş. Bu patlama nedeniyle insan DNA'sı 2 sarmaldan 12 sarmala evrilecekmiş.

- Dünyanın doğal titreşimi olan Schumann Rezonansı giderek artacakmış.

- Gezegenlerin hizalanması nedeniyle (Cardinal Cosmic Shift - Kardinal Kozmik Dönüşüm) büyük bir enerji  ortaya çıkacakmış. Toprak Çağı bitip Hava Çağı başlayacakmış. Yani "Yeni Düzen" hakim olacakmış. (Eskisinden beter olmasın da aman!)

- Hava Elementi Doğuyu işaret ediyormuş. Kuzeyi işaret eden Toprak elementi, yerini Doğu ülkelerinin Dünyada hakim olacağı yeni bir çağa bırakacakmış.

Benden söylemesi... Bakkala koşup 3 gün yetecek miktarda mum alın... Sahi, internetsiz ne yaparız? Evde kahvaltı keyfi paylaşmadan, TikTok videosu yayınlamadan nasıl geçer bu 3 gün? İşte asıl felaket bu! :)

Sevgiyle kalın!

Ayşen Baloğlu