Buket Aydın evlilik haberini yalanlasa da Bülent Cankurt 'Evlenecekler' diyor!

Ünlü sunucu Buket Aydın, dün Bülent Cankurt'un "Emir Sarıgül-Buket Aydın" haberini net bir dille yalanlasa da, Bülent Cankurt bugün ikilinin evleneceğini hatta nikahın son anda iptal olduğunu yazdı.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un bugünkü yazısı şöyle...

Buket Aydın ile Emir Sarıgül cephesinde sular durulmuyor!

Mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalayıp kameraların karşısında büyük laflar eden Buket Aydın, ay başında sözlerini yiyip Emir Sarıgül'e geri dönmüştü.

Hatta tekrar evlenip çoluk çocuğa karışmak isteyen Buket Aydın ile Emir Sarıgül, pazartesi akşamı Sarıgül'ün Beykoz Konakları'ndaki evinde minik bir törenle vuslata erecekti. Ancak müstakbel kayınpeder Mustafa Sarıgül, bu evliliğe onay vermediği için nikahları iptal olmuştu. Babasını da ikna etmeyi başaran Emir Sarıgül, nikah törenlerini dün akşama almıştı.

Ancak son dakika yakınlarına haber verip nikahlarını ikinci kez iptal ettiler! Bu seferki iptalin nedenini öğrenemedim ama kulislerde, 'evlilik sözleşmesi' olabileceği konuşuluyor! İzdivaçları yılan hikayesine dönen Buket Aydın ile Emir Sarıgül, bakalım vuslata erebilecek mi?

BUKET AYDIN NE YANIT VERECEK?

Dün evlilik haberini net bir dille yalanlayan Buket Aydın, Bülent Cankurt'un ısrarlı evlilik haberlerine ne yanıt vereceği merak konusu oldu.