BUKET AYDIN İŞ ADAMI NURİ ENSARİ İLE AŞK MI YAŞIYOR?

Ünlülerin terzisi Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi, işadamı Nuri Ensari’nin ismi farklı bir isimle bugünlerde anılmaya başladı.

Süper Kulüp sitesinin özel haberine göre Modacı Gülşah Saraçoğlu eski nişanlısı Selçuk Yentur'dan ayrılmış ve Ensari Deri Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Ensari’yle birlikte olmaya başlamıştı.

Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi, işadamı Nuri Ensari’nin ismi bugünlerde farklı bir isimle anılmaya başladı.

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatoş Altınbaş ile evliliklerini sonlandıran işadamı Emir Sarıgül, ise Buket Aydın birlikteliğiyle gündeme bomba gibi düşmüştü.

PEKİ BU İSİMLERİ BULUŞTURAN DEDİKODU NEDİR?

İddalara göre; Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun bir dönem birlikte olduğu işadamı Nuri Ensari ile Buket Aydın’ın birlikte oldukları söyleniyor.

Yeni Birlik Gazetesinden Aslı Sertdemir’in kaleme aldığı İHANET başlıklı yazı bütün olayı günyüzüne çıkardı.

Aslı Sertdemir’in kaleme aldığı o yazı;

Bu haber cumartesiyi beklemez. Haber beklese ben bekleyemem. Maazallah kurdeşen döker, sabırsızlıktan atak geçirirdim. Zaten fısıltılar ara sokaklardan ana caddelere düştü düşecek.

Şimdi, anlatacağım bu olayın kahramanlarını hepimiz tanıyoruz. Maşallah kızımızın sansasyonları tek tek değil buket bukeeet… Medya patronu sevgilisiyle, yaşadığı yasak aşkı duyana kadar biz onu kocasıyla mutlu sanıyorduk. 

(Gerçi bu yasak aşk hiç ispatlanamadı.) O dönem nedendir bilinmez, kızımız bir anda o havalı işinden kovuldu. Her ne kadar “ben kovulmadım!” dese de ona inanan pek olmadı. Daha bu haberler soğumadan, bir başka yasak aşkla tekrar gündem oldu.

Ama bu kez işler biraz farklıydı. Kızımız hala evli olsa da oğlumuz bekardı. Ta ki kendi boşanana kadar çıkan fotoğrafları, dedikoduları inkar etti. Jet hızı ile boşandığı gibi düşman çatlatan fotoğraflar paylaşıp, ilişkisini cemi cümleye ilan etti.

Bir zamanlar afrasından tafrasından geçilmeyen, spikerimsi kızımız bu ilişkisinde de umduğunu bulamamış olacak ki… Genç, bekar, zengin ve başkanın oğlu sevgilisini de aldattığı dedikoduları aldı başını gidiyor. Bu yeni sevgili adayı da yine bilinen bir iş adamı… Taze çifti İstanbul’un bilinen mekanlarında görenler de olmuş.

Yasaklara kadar arkadaşları ile gezip tozmuşlar. Hatta beyefendi, Instagram’dan kızımızın fotoğraflarını da beğenmeye başlamış. Ama sonra ne olduysa, beğenilerini geri almış. Bu arada beyimizin dosyası da bi hayli kabarık.

Evlilik, söz, nişan, mankenler ve en çok konuşulan da sarışın modacı sevgili… Şimdiler de ikisinin de medeni durumu bekar. Ama gelin görün ki kızımızın hala devam etmekte olan bir ilişkisi var. Beyimiz de tazecik bir nişan atmış.

Pahalı hediyelere düşkünlüğü ile nam salmış, çok eşli bu hatunun gidişatı bana hayra alamet görünmüyor.

Umarım o da kendini efsunlu sanmıyordur. Sonuçta hepimiz gördük “Bana hiç biişii olmaz!” diyenleri… 

ASLI SERTDEMİR’İN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Kaynak: superkulup.com

SON DAKİKA! BUKET AYDIN'DAN AÇIKLAMA!..

Buket Aydın hakkında çıkan aşk iddiasına ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı:

"Kamuoyuna...

Ben özel hayatım hakkında konuşmayacağım dedikçe siz beni çamurunuzun pisliğinizin içine çekmek için uğraşıyorsunuz. Beni çekemeyen benden nefret eden herkes kinini hasetini salak saçma haberler üzerinden kusuyor. Görüyorum ki sizi medyadaki varlığım aşırı derecede rahatsız etmiş. Beni magazin figürü haline getirip "aklınızca" haber arenasından silmeye çalışıyorsunuz. Kadına şiddetin başka bir türüne maruz kalıyorum. Haberciler arasında evliyken boşanan tek ben değilim son da ben olmayacağım. Fakat benim hayatımı abartmakta üstünüze yok. Kapalı kapılar ardında "Neler neler" döndürenler çok saygın diye övülürken ben kasıtlı olarak sürekli saldırıya maruz kalıyorum. Bunun sebebi belli; ben bu haberleri göreyim gördükçe medyadan soğuyayım. Ama ne yazık ki bunu başaramayacaksınız. Önemli olan para karşılığı haber yapan operasyonel medya siteleri değil; izleyicidir. Halk nezdinde etkim ortadadır. Bunu nasıl devam ettirdiğimi önümüzdeki günler size gösterecektir. Masa başında eline bilgisayar alanın iftira atması bence sizlerin de içini acıtmalı zira herkesin başına gelebilir. Yasal hakkımı bu sefer sonuna dek arayacağımı belirtiyorum. İşin bundan sonraki kısmını önce Allah'a sonra avukatım Altın Mimir'e havale ediyorum."