Bülent Ersoy havalimanında yaşananları anlattı

Bülent Ersoy: “Havalimanı çok büyük bir yer. Bir saatte gidebiliyorsun. Sandalye istedim. 45 dakika bekledim. ‘Hakaret etti’ diyorlar, ispat edecekler. Hakaret etmedim. Neyin ne olduğunu bilen biriyim. Yoksa neden zabıt tutturayım, işi bu noktaya götüreyim?”

4807 okunma

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy konuyla ilgili Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına şunları söyledi:

"Uçak almıyorum. İnsanların bindiği uçakla seyahat ediyorum. Bu demek değildir ki oradaki kişiler vazifelerini yapmayacaklar. Ben yine herkesin bindiği uçakla yoluma devam edeceğim. Oradaki görevliler neden maaş alıyorlar.Bir kere her şeyden önce ben tutanak tutturuyorum. Tutanağı kim tuttur, davasında haklı olduğuna inan insan…

O havaalanında ve her yerde görüntülerin ispatını sağlayacak olan kameralar var. Benim saat kaçta havaalanına giriş yaptığımı tespit ederler. 20.10’da havaalanında giriş yaptım. Orada yolcuları karşılayan hanım kız elini bana verdi oturdum. ‘Hemen araç isteyelim size’ dedi. Ben de kendisine ‘Biraz geç kalabilirim, uçağın az bir zamanın kaldığını karşıdaki kişilere bunu iletmesini’ söyledim. Üç kere telefon açıldı. Üçüncüde 'Bülent Ersoy’a arabayı yolladık, manuel olarak elle yürütülen istemedi’ dediler. Telefonun hoparlörü açıktı ben de duydum. Ben de yanımdaki hanımefendiye ‘Böyle bir şey ne zaman oldu, araç ne zaman geldi’ diye sordum. O da bana ‘Ben de buradayım, gelmedi’ dedi. Sonra tekrar arayıp ‘Şimdi kendisine motorlusunu gönderiyoruz’ dediler. 45 dakika sonra araba geldi, ‘Neden bu kadar geç kaldınız’ diye sordum ‘Yanlışlık oldu’ dediler.

Ben hakaret etmedim. Olsa kameralar kaydetmiş olur. Ben neyime güvenip de gideceğim emniyet görevlisine tutanak tutturacağım?"