Bülent Ersoy Jennifer Lopez'i gölgede bıraktı!

Sapanca'da yer alan bir otelde 31 Aralık gecesi sahne almaya hazırlanan sanatçı Bülent Ersoy'un otel yönetiminden talep ettiği istekler şaşırttı. Diva, talepleriyle geçtiğimiz yaz Antalya’da konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’i gölgede bıraktı.

11315 okunma

Yılın sonuna doğru yaklaşırken 2019’u sahne rekoruyla bitirmeye hazırlanan Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Sapanca’da bulunan bir otelde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ersoy’un sahne öncesi talep ettiği istekler duyanları şaşırtıyor.

1 TIR DOLUSU EŞYA YOLA ÇIKTI

Sözcü Gazetesi'nden Ömercan Altay'ın haberine göre Bülent Ersoy'un 1 TIR dolusu eşyası 31 Aralık gecesi sahne alacağı otelin kral dairesine doğru yola çıktı. Ersoy, bununla da kalmayıp özel olarak verdiği siparişlerle adeta ziyafet yapmaya hazırlanıyor.

YILDIZLI ŞEF GELİYOR

Diva, yılbaşı gecesi sahne performansının ardından gerçekleştireceği yılbaşı ziyafetiyle de çok konuşulacak. İspanyanın güneyinde yer alan Marbella'nın Puerto Banus Limanı'ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığındaki 10 adet ıstakozlar ve pavuryalar ile birlikte Rusya'dan özel olarak getirtilen beluga siyah havyar Diva'nın yemek menüsünde bulunuyor. Yılbaşı ziyafetini hazırlaması için Michelin yıldızlı ünlü bir şef ise Fransa’nın başkenti Paris'ten yola çıktı.