Bülent Ersoy'un 'çakma çanta' skandalı!..

KKTC Girne’de birebir taklit çanta yapan mağazanın sahibi Derya Koral, Bülent Ersoy’un kendisine 16 bin TL borcu olduğunu ve bir yıldır ödemediğini iddia etti...

6948 okunma

Bülent Ersoy’un yaklaşık bir yıl önce mağazaya geldiğini, Hermes ve Dior çantalardan sipariş verdiğini söyleyen Koral, “Çantaları acil yaptırıp, İstanbul’a menajerine yollamamızı istedi. Hemen çantaları yaptırdım ve İstanbul’a yolladım. Ancak bir türlü ücretini göndermedi” dedi.

Daha önceki yıllarda da Ersoy’un 3 bin 500 TL’lik valiz yaptırdığını ve yine borcunu ödemediğini belirten Koral, “O meblağ çok fazla olmadığı için üzerinde durmadım. Ama 16 bin TL iyi bir para. Bülent Hanım’ı arayıp parayı istediğimde ‘Tekneyle yurt dışına gidiyorum. Geldikten sonra vereceğim’ dedi. Daha sonra onlarca kez aramama rağmen telefonlarıma çıkmadı, mesajlarıma geri dönmedi” açıklamasını yaptı.

Ersoy’un bir yıldır kullandığı çantaları daha sonra “Gelip alın ben bu çantaları beğenmedim” diyerek geri vermek istediğini dile getiren Koral, “Bizim taklit çantalarımızı her yerde kullanıyor. Ekranda çok kez bizim çantalarımızı gördüm. ‘Kullanılmış çantaları gelin geri alın’ diyor. Bu insanlığa sığar mı? Kameralar önünde oturup kalkıp ‘Bismillahirahmanirahim’ diyor, ama kul hakkı yiyor. Benim 16 bin TL’mi ya verecek ya da başka yollara başvuracağım” şeklinde konuştu.