BÜLENT SERTTAŞ’TA ALGILAMA SORUNU MU VAR?

Erol Köse'nin sözlerine Bülent Serttaş'tan şaşırtan yanıt...

6345 okunma

Erol Köse geçtiğimiz gün canlı yayında ağız ve burnu tam olarak kapatması gereken maskeyi koluna takan Bülent Serttaş'ın görüntüsünden yola çıkarak, "Bülent Serttaş bütün olayı yanlış anlamış. Ne yapmış? Maskeyi beşi bir yerde bilezik yapmış. Bülent Serttaş'ın maskesi kolunda. Eğer böyle gezen varsa; yemin ediyorum gerizekalıdır. Her kim ki maskesini kolunda geziyorsa ben doktor olarak söylüyorum; bu gerizekalılıktır. Yahu Bülent ne yapıyorsun ya?" yorumunda bulunmuştu.

EROL KÖSE CANLI YAYINDA BÖYLE KONUŞMUŞTU (VİDEO)

Serttaş ise Köse'nin kendisini hedef alan bu yorumu üzerine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Serttaş, açıklamasında "Erol Köse, Bülent Serttaş'a gerizekalı dedi başlığıyla çıkan haberler ile Sayın Erol Köse'nin UçanKuş TV'de yayınlanan konuşması örtüşmemektedir." ifadesini kullandı.

Röportaj esnasında maskesini yüzüne değil koluna takan Bülent Serttaş; kendisinden örnekle yola çıkarak yorum yapan Erol Köse'nin "Her kim ki maskesini kolunda geziyorsa bu gerizekalılıktır." sözlerinin kendisini kapsamadığını kabul etmek istemedi mi yoksa Bülent Serttaş’ta algılama sorunu mu var? Bu durum açıklamayı okuyanlar tarafından hiç anlaşılamadı.

Geçtiğimiz gün maskesi kolunda gezen Bülent Serttaş'a "Yahu Bülent ne yapıyorsun ya?" diyen Erol Köse, bugünkü yayında ise Bülent Serttaş'a direkt bir hakarette bulunmadığını; maskenin doğru kullanımı konusunda topluma bir mesaj vermek istediğini dile getirerek bir kez daha şaşırttı.

Başka bir örnekle ekrana çıkan bir modacı kırmızı giyen X bir şarkıcıdan yola çıkarak "Bu yaz kırmızı giymek bir rüküşlük örneğidir, her kim ki bu yaz kırmızı giyiyorsa bu rüküşlüktür." açıklamasını yaparsa; bu açıklama kırmızı renk giyen X şarkıcıyı hedef alır mı, almaz mı bunu siz değerli okurlarımızın takdirine bırakıyoruz...

sacitaslan.com