Çağla Şıkel: "O elbisenin içinde mayo vardı"

Önceki gün Akmerkez’de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Çağla Şıkel, kısa bir mola vererek gazetecilerin sorularını yanıtladı.

18990 okunma

Geçtiğimiz günlerde Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde podyuma çıkan Şıkel, kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre podyumda giydiği elbisenin azizliğine uğrayarak talihsizlik yaşadığı için bazı kesimler tarafından eleştirilen Şıkel, “Kaza yaşadı diye haberler çıktı. Tabi ki podyumda kazalar oluyor. 20 yıldır bu işi yapan birisi olarak herhalde yırtmaçlı bir elbisenin içerisinde podyuma çıkacak değilim. Onu çamaşır olarak görmek isteyen arkadaşlar görmek isteyebilirler. Ancak bu bir görünme değildir. O elbiseyi nasıl taşıyacağımı çok çok iyi biliyorum. Oradan görülme ihtimali olsaydı herhalde derin yırtmaçlı bir elbise ile çıkmazdım. Onun içinde elbisenin kumaşından yapılmış kalın kenarlı dediğimiz bir mayosu vardı. O yüzden o kadar rahat ve güvenli davrandım. Böyle yorumlar yapıldı. Özellikle kadınlar yapıyor bu yorumları. İstediklerini söyleyebilirler ama ben buradan bunu düzelteyim.” diyerek konu hakkında açıklama yaptı.