Çalıkuşu 11. bölüm fragmanı

Güven Bana'da izleyenleri şaşırtan final!
Güven Bana'da izleyenleri şaşırtan final! ATV'de yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu "Güven Bana" yarışmasına, Avukat Onur Burak Büyüksökmen ile pazarcılık yapan Mevlüt Akın'ın yarıştığı anlar damga vurdu. Yüzleşme sırasında rakibinin 'Butona bas' demesi üzerine butona basarak parayı kazanan Mevlüt Akın gözyaşlarına boğuldu.
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha!
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha! Mayıs ayında canlı yayına yansıyan 'Yassıada' sözleriyle gündem olan Oğuz Haksever, bir canlı yayın kazası daha yaşadı.
Güven Bana'da Müge Anlı'yı çıldırtan yarışmacı!
Güven Bana'da Müge Anlı'yı çıldırtan yarışmacı! Farklı bir formatla sevenlerinin karşısına çıkan usta televizyoncu Müge Anlı'nın, sunduğu yarışma programı Güven Bana'da, iki yarışmacının "Cumhuriyet" sorularını bilememesi sosyal medyaya damga vurdu.
Abdülkadir Selvi: "Erkan Tan'dan Erdoğan da rahatsız"
Abdülkadir Selvi: "Erkan Tan'dan Erdoğan da rahatsız" Katıldığı canlı yayında A Haber Sunucusu Erkan Tan ile ilgili konuşan Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Tan'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsız olduğunu söyledi.
Buket Aydın gözyaşlarına hakim olamadı
Buket Aydın gözyaşlarına hakim olamadı Ünlü şarkıcı Haluk Levent, '40' programında Buket Aydın'ın sorularını yanıtladı. Haluk Levent'in "Elfida" şarkısının hikayesini anlattığı ve şarkıyı seslendirdiği anlarda duygusal anlar yaşandı.
Süleyman Soylu'dan Nagehan Alçı'ya tepki!
Süleyman Soylu'dan Nagehan Alçı'ya tepki! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk'teki tartışma programına bağlandı.
Erkan Tan kabullenemedi, Ordu Valisi'ni göreve çağırdı
Erkan Tan kabullenemedi, Ordu Valisi'ni göreve çağırdı Yüksek Seçim Kurulu'nun tartışmalı "İstanbul seçimi yenilensin" kararının ardından seçimi büyük farkla kazanan Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu'nun zaferini A Haber sunucusu Erkan Tan kabulenemedi. Tan önceki yayınlarında İmamoğlu'na yönelik 'Oğlum' hitabıyla tepki toplamıştı.