Çalıkuşu 27. bölüm fragmanı

Kıbrıs Barış Harekâtıyla böyle alay ettiler!
Kıbrıs Barış Harekâtıyla böyle alay ettiler! Aralarında Rasim Ozan Kütahyalı'nın da olduğu "Beyaz Futbol" ekibinin bir dönem Kıbrıs Barış Harekatı ile alay ettiği görüntülere tepki gösterildi.
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu Katıldığı programda tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan yönetmen Kutluğ Ataman, "Gezi'de 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diye yürüyenler acaba bugün kendilerine 'Biz aslında Fethullah Gülen'in askerleriymişiz' diyorlar mı?" dedi.
CNN Türk spikerinin isyanı: 'Rezalet bir akşam!'
CNN Türk spikerinin isyanı: 'Rezalet bir akşam!' CNN Türk haber spikeri Büşra Sanay, İstanbul Havalimanı’nda yaşadığı bavul skandalını sosyal medyada gündeme getirdi.
Güven Bana yarışmasına damga vuran 'İstiklal Marşı' sorusu
Güven Bana yarışmasına damga vuran 'İstiklal Marşı' sorusu ATV'de yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana programında iki yarışmacıya "İstiklal Marşının bestelenen ilk iki kıtasında toplam kaç tane millet kelimesi vardır?" sorusu soruldu. Yarışmacılar İstiklal Marşı'nı doğru okuyamayınca Müge Anlı araya girdi.
Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!"
Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!" Nevşin Mengü, Suat Toktaş’ın TV 5'te sunduğu "Düşünme Vakti" programında hükümete yakın Siyasal, Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Vakfı'nın (SETA) 'Yabancı Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları' raporunu değerlendirirken, Deutsche Welle’de çalışmaya başlama sürecini anlattı.
Güven Bana'da izleyenleri şaşırtan final!
Güven Bana'da izleyenleri şaşırtan final! ATV'de yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu "Güven Bana" yarışmasına, Avukat Onur Burak Büyüksökmen ile pazarcılık yapan Mevlüt Akın'ın yarıştığı anlar damga vurdu. Yüzleşme sırasında rakibinin 'Butona bas' demesi üzerine butona basarak parayı kazanan Mevlüt Akın gözyaşlarına boğuldu.
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha!
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha! Mayıs ayında canlı yayına yansıyan 'Yassıada' sözleriyle gündem olan Oğuz Haksever, bir canlı yayın kazası daha yaşadı.