Can Yaman hangi güzeli takibe aldı?

Adı uzun süre eski rol arkadaşı oyuncu Demet Özdemir’le anılan Can Yaman, sağ gösterip sol vurdu. Geçtiğimiz günlerde İtalya’ya giden yakışıklı oyuncu, burada tanıştığı güzel şarkıcı ile samimiyeti ilerletti.

2258 okunma

"Erkenci Kuş" dizisiyle yıldızını parlatan yakışıklı oyuncu Can Yaman, aşk hayatında gaza bastı. Eski rol arkadaşı Demet Özdemir'le aşk yaşadığı iddiasıyla uzun süre manşetlerden düşmeyen yakışıklı oyuncu, her defasında bu ilişki hakkında konuşmaktan kaçınmıştı.


İkilinin Marmaris tatili ise kafaları karıştırmıştı. Bu kaçamak, aşk iddiasını kuvvetlendirse de Yaman, sağ gösterip sol vurdu. 29 yaşındaki oyuncu, önceki gün İspanyol doğumlu Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Belinda Peregrin ile sosyal medyada takipleşmeye başladı. İkilinin Instagram'daki yakınlaşması ise gözden kaçmadı.

5 milyondan fazla takipçisi olan ve 341 kişiyi takip eden yakışıklı oyuncunun Peregrin'i sosyal medyada yakın markaja alması "Yaman çapkın işbaşında" yorumu yaptırdı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre Belinda Peregrin'in de Instagram'da takip ettiği 136 kişiden tek Türk'ün Can Yaman olması dikkat çekti.

İkilinin Yaman'ın geçtiğimiz günlerdeki İtalya gezisinde tanışıp samimiyeti ilerlettiği iddia ediliyor.

Konular Can Yaman