Can Yaman'ın İtalya'daki görüntüsüyle ilgili son iddia!

Yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın, kaldığı otelin önüne yüzlerce hayranı gelmiş ve mahşeri bir kalabalık oluşmuştu. Bu durumun kurmaca olduğu iddia edilmişti.

10158 okunma

Takvim Gazetesi'nden Ufuk Özcan'ın yazısından...

YAMAN ÇELİŞKİ


Genç kızların sevgilisi Can Yaman, dünyanın birçok ülkesinde tanınan bir oyuncu haline geldi. Bunun en büyük örneğini de yakın zamanda İtalya'da görmüştük. Yaman'ın, kaldığı otelin önüne yüzlerce hayranı gelmiş ve mahşeri bir kalabalık oluşmuştu. Bu durumun kurmaca olduğu iddia edilmişti. Belli bir kesim de Napoli'deki otele giden hayranların gerçek olduğunu hatta oyuncunun orada olduğunu öğrenen turistlerin bile otele gittiğini söyledi. Bu konu gündem olunca ufak bir araştırma yaptım. Türk dizileri Ortadoğu, Güney Amerika hatta Orta Asya'da bile takip ediliyor. Bu durumu "Gerçekten İtalya'da böyle bir şey olmuş mudur?" diye çok ünlü bir organizatöre sorduğumda durumun kıtalar arası değiştiğini söyledi. Bu çok ünlü organizatör, "Yeri geliyor, o ülkeye gitmeden ajanslarla anlaşmalar yapılıyor ve ajansla anlaştığın kişi için kalabalık yaratılıyor. Tabii otelin önüne 50 kişi gelip çığlık atınca, çevredeki insanların dikkatini çekiyor, bir anda yüzlerce kişiye ulaşabiliyorsun" diye konuştu. 

Anlayacağınız, dünyanın en iyi oyuncusu seçilen Can Yaman'ın bu durumunu ispatlaması için birkaç ülke daha gezmesi lazım...

Konular Can Yaman