Caner Karaloğlu 'o gece' yaşananları tek tek anlattı!

Tuba Ünsal ile sevgilisi Caner Karaloğlu'nun boşanma sürecinde olduğu eşi Elisabeth Mas Vall'u darp ettiği iddia edildi. Tuba Ünsal ile aşk yaşayan Karaloğlu, iddialara "Söylemezsem Olmaz" canlı yayınında yanıt verdi.

Caner Karaloğlu 'o gece' yaşananları tek tek anlattı!
9523 okunma

Elisabeth Mas ile iş insanı Caner Karaloğlu 2014'te İstanbul'da tanıştı. Çiftin Ekim 2016'da bir kızları dünyaya geldi. Haziran 2017´de nikah masasına oturan çift, geçtiğimiz yıl Şubat ayında boşanma kararı aldı.

İspanyol model-tasarımcı Elisabeth Mas Vall, boşanma aşamasında olduğu iş insanı Caner Karaloğlu ile sevgilisi olduğunu ileri sürdüğü oyuncu Tuba Ünsal'ın kendisini bir günde iki kez dövdükleri iddiasıyla savcılığa şikayet etti. Elisabeth Mas Vall, ayrıca Tuba Ünsal hakkında aile mahkemesinden uzaklaştırma tedbiri kararı çıkarttı.

Elisabeth Mas Vall, avukat Zeynep Hatemi aracılığıyla Caner Karaloğlu ve Tuba Ünsal hakkında savcılığa şikayette bulunduktan sonra İstanbul Aile Mahkemesi'ne Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı verilmesi için başvurdu.

İki taraf da darp raporu alırken; Caner Karaloğlu bu sabah Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında merak edilenlere yanıt verdi.

Konular Tuba Ünsal