Cansu Dere'den Engin Öztürk'e romantik bakışlar

Yedi yıl önce ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin kadrosunda yer alan ve set arkadaşlıkları dostluğa dönüşen Cansu Dere, Engin Öztürk, Sarp ve Kaya Akkaya, Bodrum’da tatil yapıyor.

Cansu Dere'den Engin Öztürk'e romantik bakışlar
2521 okunma
Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre Esra-Sarp-Kaya Akkaya kardeşler, Cansu Dere ve bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Engin Öztürk, tatil için Bodrum Bitez’i tercih etti. Önceki gün Sarnıç Beach’te görüntülenen ekip, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Öğleden sonra kaldıkları otele dönen grup, havuz başında keyifli saatler geçirdi. Dere ve Öztürk’ün samimiyeti gözlerden kaçmazken, ikili bol bol sohbet etti.

Esra Akkaya’nın evlatlık aldığı Alex Campbell ve kardeşi Kaya’nın oğlu Demir, ekibin maskotu oldu. Miniklerle yakından ilgilenen ünlüler, eğlencenin tadına vardı, bu sırada çekilen fotoğrafları Instagram hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Türk dizi tarihinin ses getiren projelerinden ‘Muhteşem Yüzyıl’da rol aldıkları sırada tanışan oyuncular, yıllardır birbirlerinden kopmadı.Cansu Dere’nin Engin Öztürk’e attığı romantik bakışlar dikkat çekti.