Cem Belevi'den maxi single

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Cem Belevi, maxi single çalışmasını sonlandırdı. Son teklisi ‘Mışıl Mışıl’ ile sevenlerine seslenen ve büyük beğeni alan Cem Belevi, bir yandan dizi çalışmasına devam ederken bir yandan da albüm için hazırlıklarını tamamladı.

154 okunma
Albüm için stüdyo okumalarını bitiren Cem Belevi, sözü kendisine ait olan ‘Bundan Sonra’ adlı şarkısının müziğini Osman Taşdaş, düzenlemesi ünlü aranjör Erdem Kınay imzası taşıyor.

‘Bundan Sonra’ şarkısının klip yönetmeni Erdi Sevinç olurken, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi. Klip çekimleri Muğla’da yapılırken, ‘Kalk Gidelim’ adlı dizideki rol arkadaşı Nilay Deniz eşlik ederken, fotoğraf çekimlerini Cumhur Kaplan fotoğrafladı. Klip çekiminde sevenlerinin karşısına farklı bir imaj ile çıkan Cem Belevi'nin, styling çalışmaları Damla Yılmaz ve Utku Tuğlu tarafından hazırlandı.

Cem Belevi, ‘Bundan Sonra’ şarkısı ile birlikte ‘Buz Yanığı’ ve ‘Mışıl Mışıl Remix’ versiyonunun da yer aldığı maxi single tüm dijital platformlarda yerini aldı.
Konular Müzik