Cem Davran: "Herkes Cem Yılmaz’dan özür dileyecek"

Deneyimli oyuncu Cem Davran, eşi Hilal Davran ve çocukları ile birlikte önceki gün Akmerkez’de alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

42879 okunma

Cem Davran kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cem Yılmaz'ın başrolünü oynadığı kendisinin de 'Kaptan' karakterine can verdiği “Karakomik Filmler” hakkında konuşan oyuncu “Hayatta içinde bulunmaktan onur duyduğum, keyif duyduğum bir iş oldu. Tecrübeme güvenin, çıtayı kesinlikle yükseğe koyan bir iş oldu 17 Ocak'da Karakomik’lerin ikincisi gelecek” dedi.

Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre son zamanlarda "Karakomik Filmler"in gişede çakıldığına dair çıkan olumsuz haberler hakkında konuşan Davran “Bu işte yeteri kadar tecrübem var, birgün herkes her yepyeni başarıya kötü davranmak zorundaydık diyecek. Bir süre sonra herkes kült ve efsane işlerden biri olarak hatırlayacaktır. Zaten bu işi yapanların beklentisi gişe değildi, bu bir adım yani ve bu adımın peşinden çok insan gelecektir. Zaten bu iş yapılmadan önce bu işin çok özel bir iş olduğu konuşuldu, 10 milyonlar, 5 milyonlar izler şeklinde konuşulmadı. Sadece sinema değeri konuşuldu. Ben Cem'in cesaretini ve sanatsal üretimini kutluyorum, bir gün bir sürü insan özür dileyecektir. Ben ‘Kahpe Bizans’ filmini çektiğimde de bu nasıl film filan diye tepki gösterenler vardı. Şimdi beni her gören ‘Kahpe Bizans’ı öve öve bitiremiyor” dedi.

Davran ailesi röportajın ardından alışverişlerine kaldıkları yerden devam etti.

 

Konular Cem Yılmaz