Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli'ne özendi!

Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın yıllar önce Boğaziçi Üniversitesi'nde başlayan arkadaşlıkları Nisan 2018'de sürpriz bir şekilde aşka dönüşmüştü.

Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli'ne özendi!
18814 okunma

46 yaşındaki Cem Yılmaz'ın bir güzellik merkezinde gençlik aşısı yaptırmaya başladığı iddia edildi. Posta Gazetesi'nin haberine göre ayda 4 kez aşı yaptıran Cem Yılmaz'a bu fikri 47 yaşındaki sevgilisi Defne Samyeli vermiş.

Öte yandan Yeni Asır Gazetesi'nden Tarhan Abdullahoğulları'nın haberine göre filmlerinde sigara ve alkolü özendirdiği gerekçesiyle defalarca davalık olan, yasak olan kapalı alanda bile sigara içmeden duramayan 46 yaşındaki Cem Yılmaz, erken çöktü!

Kendisinden bir yaş büyük sevgilisi Defne Samyeli'nin yanında hayli yaşlı gösteren, kırışıklıklarından rahatsız olan Cem Yılmaz, bir güzellik merkezinde gençlik aşısı yaptırmaya başladı. Ayda 4 kez aşı yaptıran Cem Yılmaz, gençleşeceğini umarken, uzmanlar onu ciddi şekilde uyarıyor.

'TEDAVİ İŞE YARAMAZ'


Yılmaz'ın önce sigara ve alkolü bırakması gerektiğini söyleyen uzmanlar, nedenini şu şekilde açıklıyor: "Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal-kozmetik bir tedavidir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği 'Yenilenme' ve dokularda yarattığı 'Geri dönüşüm' sebebiyle 'Gençlik aşısı' olarak anılmaktadır. Ancak sonrasında kesinlikle sigara, alkol kullanılmamalı. Bunlar her organa zarar verdiği gibi cildi de erken yaşlandırır. Yani tedavi bir işe yaramaz."