Ceyda Düvenci: "Bunu görev edindim kendime"

Son zamanlarda yeni imajı ile gündemde olan oyuncu Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yazdığı satırlarla takipçilerini içsel bir hesaplaşmaya götürdü.

12093 okunma

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Ceyda Düvenci, bir arkadaşının çektiği fotoğrafının altına yazdıklarıyla takipçilerine mutlu olmanın ve tevekkül etmenin ne kadar özel olduğundan bahsetti.

İşte o satırlar:

“Hep hatırlatıyorum size, bunu görev edindim kendime. Sık sık hatırlayın sizi bulan güzellikleri. Evet biliyorum bazen güzellikler bulmuyor, zor zamanlardan geçiyoruz hepimiz, sınanıyoruz, korkuyoruz, endişeleniyoruz, yetersiz hissediyoruz ya da şanssız olduğumuza inanıyoruz bazen biliyorum. Hayat her şartta devam ediyor. Ve sen mutluysan, tevekkül edip devam etmeye karar verirsen, işte tam da o zaman hayat çiçekler açıyor. İnişler bizim için, çıkışlar da… Nefessiz kaldığım zamanlarda hep biliyorum, biliyorum ki güneş yüzünü gösterecek ve tüm bulutlar dağılacak… İşte bunları düşündüm güneşe bakarken ve yeni heyecanlarımı, onlar için koşturacağım günleri düşündüm. Mesleğimi seviyorum. Anne olmayı seviyorum. Sevgilimin olmasını seviyorum. Çalışmayı, okumayı, gelişmeyi seviyorum… Gün güzel başlasın hepinize”